تعبیر خواب لهجه داشتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب لهجه داشتن

لهجه داشتن در رده ی رفتار های انسانی مورد مطالعه قرار می گیرد. ممکن است در خواب با لهجه ها و گویش های متفاوتی رو به رو شویم که در زندگی بیداری، اطلاع و شناخت خاصی نسبت به آن ها نداریم و این کنجکاوی در ما ایجاد شود که چرا در خواب، ناگهان فردی با لهجه ای بخصوص، موضوع خاصی را مطرح کرد؟

لهجه در خواب می تواند با سمبل هایی مثل انسان و حرف زدن و ارتباط کلماتی مرتبط باشد. ممکن است در خواب، فردی را مشاهده کنید که با لهجه ای حرف می زند که به هیچ عنوان متوجه منظور او نمی شوید. پیش از هر چیز باید بدانید که در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند.

زمانی که فردی در خواب شما به لهجه ای خاص سخن می گوید از خودتان بپرسید که این فرد برای شما تداعی کننده ی چه احساس، تجربه یا خاطره ای است؟ این فرد چه ارتباطی با چالش های فعلی شما در زندگی بیداری دارد؟ کدام دسته از روحیات و افکار شما تاثیر پذیرفته از این شخص می باشد؟

این خواب به تلاش شما برای ارتباط گیری با بخشی از شخصیت خودتان اشاره دارد. بخشی که ممکن است به تازگی در شما شکل گرفته باشد. به طور مثال اگر در خواب مشاهده کنید که معشوقتان در حال صحبت کردن به لهجه ای خاص است، باید بدانید که معشوق شما زمانی که در خواب ظاهر می شود، سمبل انگیزه ها و توقعاتی است که از شخصیت خودتان دارید.

او سمبل اهداف و ارزش هایی است که پیگیری آن ها باعث می شود تا احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. این انگیزه ها و اهداف صرفا عاطفی نیستند و می توانند زمینه های مختلفی از زندگی شما را شامل شوند. این خواب از شما می خواهد تا لهجه یا طبیعت متفاوت ارزش هایی که در شما شکل گرفته اند را شناخته و به همین شیوه ی خاص، به گسترش جهان بینی خود بپردازید. به طور مثال اگر تصمیم دارید که وارد جمع جدیدی شوید، توجه داشته باشید که فضا و فرهنگ حاکم بر آن جمع چیست؟ و اگر قصد دارید با این افراد ارتباطی موثر برقرار کنید، بر اساس فرهنگی که از آن ها سراغ دارید خود را بروز دهید.

خوابی با موضوع لهجه داشتن، گاها از شما می خواهد تا ظرافت های رفتاری و ایجاد ارتباط را در زندگی بیداری درک کرده و با هر طرز فکر و محیطی، به همان شیوه ارتباط برقرار کنید که با آن خو گرفته اند. ممکن است در این زمان در یک بن بسط یا تنگنای ارتباطی قرار گرفته باشید که راه های ارتباط فکری و قلبی شما را مسدود کرده اند و احساس کنید که جمع یا تفکر مورد نظر، پذیرای شما نیست چرا که شما تفاوتی اساسی با آن ها دارید. ممکن است خود را به شدت دست کم یا حقیر در نظر گرفته باشید حال این که خوابی با موضوع لهجه از شما می خواهد تا ضمن پذیرفتن تفاوت ها، قدر و منزلت خود را درک کرده و اجازه ندهید که خود کم بینی، مانع از حرکت شما و تلاش برای ایجاد ارتباط با دیگران شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...