تعبیر خواب قتل عام

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب قتل عام _ کشتار دسته جمعی

این خواب ، نشان از احساس شکست است . در واقع ، زمانی که در خواب ، با صحنه هایی از کشتار دسته جمعی رو به رو می شوید ، اشاره به احساس درونی شما درباره ی مغلوب شدنتان دارد . ممکن است در زندگی بیداری امید خود را نسبت به مسئله یا اتفاق یا فردی ارزشمند ، از دست داده باشید .

دوره ای خوب و خوشایند به اتمام رسیده باشد و این موضوع شما را دچار احساس ناراحتی ژرفی کرده باشد .

با دیدن این خواب ، دلیل این احساس فقدان را شناسایی و برطرف کنید .

ممکن است تحت تاثیر این احساس فقدان ، خود را فردی شکست خورده و مغلوب حس کنید و از این بابت به طور مداوم در حال سرزنش خود باشید .

دیدن خوابی با موضوع کشتار دسته جمعی یا قتل عام ، می تواند تاثیر گرفته از بی انصافی های ناگهانی که در حق شما ، در زندگی بیداری صورت گرفته است ، باشد . همچنین این خواب ، بیانگر وجود حجم زیاد افکار منفی است که به مرور در شما شکل گرفته و روح شما را می آزارد.

این خواب می تواند در اثر آسیب های روحی و یا جسمی ای باشد که فرد ، در گذشته تجربه کرده و هنوز تاثیرات آن باقی مانده باشد . این تاثیرات ممکن است به نوعی ، روزمره ی شما را مختل کرده باشد اما شما ، ریشه و عامل اصلی آن را ندانید . این خواب از شما میخواهد که با مرور گذشته ، دلیل این حالات و احساسات منفی را پیدا کرده و این گره فکری را به طور کامل برطرف کنید .

 • علی فارس

  علی فارس

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۵:۱۴

  در خواب دیدم کە دوو بار همە مردیم دوو شب سرە هم این خوابرا دیدم بە نوعی قتلە عام شدیم

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام برای مطالعه ی تعبیر خوابتون به مطلب زیر مراجعه کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/307642-تعبیر-خواب-با-موضوع-قتل-عام