تعبیر خواب سلفی گرفتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سلفی گرفتن

خواب هایی در مورد عکس ، عکاسی و سلفی گرفتن ، در بیشتر موارد به ایده آل های ما ، درباره ی شخصیتی که از خود یا دیگران انتظار داریم ، اشاره دارند .

تفاوت سلفی با دیگر نماد های مرتبط با عکاسی در این است که فرد هنگام سلفی گرفتن ، تصویر روشن و کاملی از خود را مشاهده و در همان لحظه ثبت می کند . این ویژگی کمک می کند تا فرد کنترل کاملی بر ابعاد و زوایای صورت خود ، برای ثبت یک عکس داشته باشد .

زمانی که در رویا سعی دارید از خودتان سلفی بگیرید ، این خواب به دغدغه ی شما برای نشان دادن شخصیت تان به جامعه و دوستانتان اشاره دارد . ممکن است در این زمان ، در حال از دست دادن اعتماد به نفس خود باشید و احساس کنید که رفتار های شما ، شایسته و باب میل نیست .

بسیار اهمیت دارد که در رویا ، خود را چگونه مشاهده می کنید . این خواب ، همچنین با سمبل آینه مرتبط است . به این صورت که شما در هنگام سلفی گرفتن ، تصویر روشنی از چهره ی خود را ، مانند زمانی که رو به روی آینه قرار گرفته اید ، مشاهده می کنید .

این خواب در مواردی ، نشان دهنده ی نگاهی است که به خود و عملکرد و رفتار خودتان دارید . هر گونه نقص یا ناراحتی در این رویا ، گویای یکی از نگرانی ها و ناراحتی های روحی شماست .

این خواب از شما می خواهد تا عواملی که شما را نسبت به خودتان بدبین و متنفر ساخته را پیدا کنید . به دنبال راه هایی برای شناخت ارزش ها و صفات پسندیده ی خود باشید . بیش از این باور داشته باشید که باید خود را همان گونه که هستید ، بپذیرید و از چهره ی واقعی خود فرار نکنید .

اگر در رویا ، فرد یا افراد دیگری را در حال سلفی گرفتن مشاهده کنید ؛ در ابتدا باید توجه داشته باشید که افراد دیگری که در رویا می بینید ، همواره بخشی از شخصیت خود شما هستند و تعبیر اصلی این خواب، به خوده شما برمیگردد . در این حالت ، شما ممکن است تکرار کننده ی ویژگی ها و رفتار هایی باشید که از آن شخص به ارث برده اید . با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که آن فرد برای شما سمبل کدام دسته از افکار و اعتقادات و گرایشات است ؟ چه تاثیری بر شما نهاده و چه اتفاقاتی شما را با یکدیگر مرتبط ساخته است ؟

چه عواملی باعث می شود تا شما تکرار کننده ی اشتباهات یا افکار نادرست آن شخص باشید ؟ چطور می توانید این افکار نادرست را کنار بگذارید ؟

سلفی در مواردی می تواند سمبل خودخواهی ، بی توجهی به دیگران و خودبینی نیز باشد و با توجه به احساسی که شما از نحوه ی سلفی گرفتن دارید ، تعبیر میشود .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...