تعبیر خواب سفر در زمان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۳ دیدگاه

تعبیر خواب سفر در زمان

سفر در زمان ، معمولا جهت کسب اطلاعات و مرور اتفاقاتی است که ذهن فرد را درگیر ساخته است . اگر در خواب به گذشته سفر کنید ، نشان دهنده ی تلاش شما برای فهم منشا حوادث و اتفاقاتی است که این روز ها و در زندگی بیداری ، ذهن شما را به خود مشغول داشته است .

سفر به آینده ، نشان دهنده ی تلاش ذهنی شما برای فهم و درک نتیجه ی عملکردتان در زندگی بیداری است . ممکن است فعالیت هایی را برای رسیدن به هدفی خاص آغاز کرده باشید ، اما درباره ی نتیجه ی نهایی و سرانجام این فعالیت ، اطمینان کافی نداشته باشید .

این خواب تصویری از امید و آرزو ها یا بدبینی های شما درباره ی نتیجه ی عملکردتان است و لزوما به این معنا نیست که این نتایج را مشاهده خواهید کرد .

زمانی که در خواب به گذشته ی خود سفر می کنید ، ذهن شما قصد دارد تا با مرور خاطرات ، شما را وادار به تفکر و انیدیشیدن درباره ی تجارب گذشته نماید .

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید ؛ خاطره ای که در خواب مشاهده کردید ، حامل چه پیام یا درسی است ؟ کنش شما در این خاطره مثبت است یا منفی ؟

خواب هایی درباره ی سفر در زمان می توانند از جزئیات پیچیده ای برخوردار باشند . اگر در جریان سفر ، توانایی کنترل محیط و نقشی تاثیر گذار دارید ، این خواب می تواند به میل شما برای تغییر شرایطی اشاره داشته باشد که در زندگی بیداری ، در مورد آن ها نگران هستید .

اگر در خواب به آینده سفر کرده و شاهد اتفاقات ناخوشایند و بدی باشید ، این خواب از اضطراب درونی شما ، به خاطر سرانجام و سرنوشتی است که از آن بی اطلاعید . فکر کردن بیش از حد و افراطی درباره ی آینده ، شما را غمگین و مضطرب ساخته و این نگرانی به صورت آینده ای ناخوشایند در خواب شما ظاهر میشود .

این قبیل خواب ها از شما می خواهند تا دیدگاه های خود درباره ی آینده را تعدیل کرده و اجازه ندهید که افکار منفی ، شما را در این زمان و در زندگی بیداری ، منفعل و غمگین سازد .

 • مهتاب

  مهتاب

  • ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۳:۴۲

  سلام من خواب دیدم که در زمان قاجاریه هستم و به مهمونی که شاه به مناسبت تولد نامزد شاهزاده گرفته بودن دعوت شدم، اونجا از شاهزاده خوشم میاد و با اینکه شاهزاده نامزد داشتن ولی از من خوششون میاد! توی خوابم یه قسمت هم دیدم که داشتم به نامزد شاهزاده یه باغی رو نشون میدادم و میگفتم قراره شاهزاده اینو به عنوان کادو تولد بهتون بدم، وسط باغ یه قرآن بود. من همش داشتم از زیبایی باغ تعریف میکردم که یهو شاهزاده به من گفت چیزی که زیباتره اون قرآن توی باغه. خلاصه اینکه شاهزاده نامزد خودشو زیاد دوست نداشت و از من خوشش اومده بود و منم دوسش داشتم. تعبیر داره این خواب؟ و اگر اره تعبیرش چیه ممنون میشم بگین♡:)

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام تعبیر خوابتون رو می تونید از لینک زیر مطالعه کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/310439-%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87
 • R.R

  R.R

  • ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۰۶:۵۴:۵۶

  باسلام من خواب دیدم به دوره‌ی محمدرضاشاه پهلوی رفتم و دقیقا وقتیی بود که امام اومده بود و داشت درباره ی جمهوری اسلامی می دقیقا اوایل انقلاب وقتی من گفتم از چهل و سه سال آینده اومدم و اینا همه به حرف من گوش دادن و گفتم که چه تفاوتی مثل جنگ و ... رخ خواهد داد ، خیلی ها باور کردن و خیلی ها و امام گفت که خداوند مارا آزمایش خواهد کرد .

 • R.R

  R.R

  • ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۰۶:۵۹:۵۰

  در ادامه باید بگم وقتی امام این حرف را زد همه پراکنده شدند و ترسیدند من هم با استرس زیاد و ترس بیدار شدم و واقعا نمیدونم چرا؟ همچنین توی خواب یه ماشین خیلی قدیمی داشتم که داده بودم درست کنند ، تعمیر کار گفت من نتونستم باید بری ۲ تا کوچه اونطرف وقتی رفتم به امام و مردم و ... برخوردم و آخر هم ماشینم خراب موند .