تعبیر خواب سفر به آینده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سفر به آینده

ممکن است در عالم خواب مشاهده کنید که به آینده سفر کرده اید. در مواردی ممکن است در رویا، نسبت به این که وارد آینده شده اید ، آگاهی داشته باشید ، در این حالت ، شما در حال مشاهده ی فانتزی ها و نتیجه ی دیدگاه ها و فلسفه ی فکری خود در آینده هستید . در واقع این خواب ، از جوانب واقعی دیدگاه شما تبعیت نمی کند ، حتی اگر برخی از چیز هایی که از آینده دیده اید ، در دنیای واقعی ، و در گذر زمان ، به واقعیت تبدیل شوند .

مشاهده ی آینده در مواردی می تواند کاملا ناآگاهانه صورت پذیرد . به این شکل که در رویا، شما در حال مشاهده ی صحنه هایی از آینده ی خود هستید ، اما در طول رویا ، احساس می کنید که زمان تغییری نکرده است ، اما زمانی که از خواب بیدار می شوید ، و صحنه های مختلف خواب را یادآوری می کنید ، متوجه می شوید که این خواب ، در زمان آینده جریان داشته ، و از زمان حال تبعیت نمی کرده است . در این حالت ، خواب می تواند نشان دهنده ی نگرانی و افکار شما درباره ی اتفاقاتی باشد که در آینده و در نتیجه ی عملکرد شما ، به وجود می آید . ممکن است در این زمان احساس کنید که کنترل شرایط را از دست داده اید . یا این فکر مغز شما را انباشته کرده باشد که در مقابل آینده ، هیچ اختیار و اراده ای از خودتان ندارید . دیدن این خواب می تواند با نوعی اضطراب و تشویش نیز همراه باشد . به این شکل که در رویا ، همه ی اتفاقات ، در سال های آینده جریان دارد ، و شما مسافری از گذشته هستید که اطلاعی از تغییرات و اتفاقات جدید ندارد . در این زمان ، شما خود را طعمه ی سرنوشت و اتفاقاتی می دانید که هنوز به وقوع نپیوسته اند .

این خواب از شما می خواهد که این افکار پوچ و بی پایه را کنار بگذارید . با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در این زمان ، چه افکار یا فلسفه بافی هایی ، شما را در جای خودتان متوقف ساخته است؟ چگونه می توانید این افکار منفی را دور بریزید ؟

در برخی موارد ، این خواب می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که هنوز گذشته ی خود را فراموش نکرده ، و اتفاقات بد گذشته ، بر روی او تاثیر منفی گذاشته . فرد در این زمان ، از اتفاقات گذشته ، قوانینی جبرآمیز خلق کرده و از حرکت رو به جلو ، باز مانده است . این خواب از شما می خواهد تا واقعیت حال حاضر را بپذیرید و با پذیرش نتیجه ی واقعی عملکرد خود ، به فعالیت و ساخت آینده ی خود بپردازید . با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که چه عواملی باعث شده تا تلاشی برای فراموش کردن و کنار گذاشتن افکار منفی گذشته انجام ندهید ؟ چه رفتار ها یا عاداتی ، شما را به گذشته پیوند می دهد ؟ چگونه می توانید این افکار منفی را حذف کنید ؟

سفر به آینده می تواند در مواردی ، بسیار ماجراجویانه صورت پذیرد . توجه داشته باشید که در این نوع خواب ها ، تمام آینده ، ساخته ی ذهن و ناخودآگاه شماست . ذهن شما سعی دارد تا به شما نشان دهد که با پیگیری افکار فعلی ، در نهایت چه زندگی و شرایط روحی را برای خود خواهید ساخت . وضعیتی که از آینده مشاهده می کنید ، در واقع نتیجه ی طرز فکر و عملکرد خود شماست !

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...