تعبیر خواب دستور

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دستور

دستور در خواب با سمبل کلمات مرتبط است و مرتبط با حس قدرت، یا قدرت طلبی می باشد. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می کنید و واکنش شما در هنگام شنیدن پیام دستور چیست. دستور می تواند نحوه ی حکمرانی و مدیریت شما بر اعمال و افکار خودتان باشد. اگر در طول دیدن این خواب احساس بدی را تجربه کنید، مثل شنیدن یک دستور ناعادلانه، نشان دهنده ی این معناست که در حال تحمیل یک فکر یا عقیده بر خودتان هستید که بر خلاف ارزش ها و خواسته های قلبی شما می باشد.

تفاوتی ندارد که فرمان دستور را از طرف چه کسی دریافت می کنید. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. ممکن است دستور را از طرف یک پدر، پادشاه یا کارفرما مشاهده کنید. اگر این افراد را در دنیای واقعی می شناسید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس یا فکری را برای شما تداعی می کند. درسی که از این اشخاص می گیرید، اشاره به چالش فعلی شما در زندگی بیداری دارد.

خوابی با سمبل دستور یا دستور دادن، از شما می خواهد تا منشا افکاری که در حال تحمیل شدن به شما هستند را شناخته و اجازه ندهید که کار یا عقیده یا فکری، به شما تحمیل شود. اگر در خواب احساس کنید که مجبور به انجام دستورات یک پادشاه متکبر هستید، نشان دهنده ی آن است که خود را تحت سیطره ی یک عقیده یا ارزش خاص مشاهده می کنید که سرپیچی از آن برای شما نگران کننده است. این خواب از شما می خواهد تا این افکار را شناخته و از خودتان بپرسید، چه ترس هایی باعث می شود تا از این عقیده یا فکر خاص تبعیت کنید؟ چگونه می توانید به شیوه ای منطقی با ترس خود رو به رو شده و از تداوم آن جلوگیری کنید؟

اگر در خواب، خودتان را در حال دستور دادن یا حکمرانی مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که در این نوع خواب نیز، تمام انسان هایی که در حال فرمان برداری از شما هستند، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. شما در تلاش هستید تا به سازمان دهی و جهت دهی افکار خود بپردازید چون این کار کمک می کند تا به اهداف بعدی خود دست پیدا کنید. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب، چه تصمیماتی اتخاذ می کنید. به طور مثال اگر دستورات شما سخت و ناعادلانه باشد، نشان دهنده ی این معناست که شما در حال ظلم کردن در حق خودتان هستید. شما در تلاش هستید تا کاری را انجام دهید که از عهده ی شما خارج است و آرامش فکری شما را مختل می کند. این خواب از شما می خواهد تا متوجه ظلمی که در حق خودتان می کنید بشوید، و اجازه ندهید که ایده آل گرایی، موجب بروز رفتار هایی شود که قوای روانی شما را تضعیف می کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...