تعبیر خواب خوردن شیرینی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خوردن شیرینی

خوردن شیرینی به خودی خود خواب بدی نیست و حتی می تواند تجربه ای خوشایند را برای بیننده ی خواب به همراه داشته باشد. اما همان طور که شیرینی، ماده ای اعتیار آور در دنیای واقعی می باشد، می تواند در خواب نیز به صورت یک خوراکی بسیار جذاب ظاهر شده و مشاهده کنید که شما یا افراد درون خواب را جذب خود کرده است.

این رفتار اعتیاد گونه یا میل زیاد به خوردن شیرینی می تواند اعتیاد بیننده ی خواب به تجربه های کوتاه و کاذب شادی باشد که می تواند سلامت روانی او را به خطر انداخته و جلوی آینده نگری فرد را بگیرد. خوراکی ها می توانند غذای روان ما باشند. آن ها حاوی انرژی و نیروی حیاتی هستند اما زیاده روی در مصرف مواد غذایی می تواند سیستم انرژی ما را دچار مشکل کند چرا که قادر به پردازش این حجم از داده نیست.

تعبیر خواب خوردن شیرینی

یکی از ناهنجاری ها یا اختلالاتی که ممکن است به آن دچار شویم، اعتیاد به دریافت نوعی انرژی خاص است. در سطح فیزیکی ما افرادی را می توانیم ببینیم که علاقه ی مفرطی به خوردن خوراکی یا شیرینی دارند. این حالت در سطح روانی نیز می تواند رخ دهد. اعتیاد می تواند در نتیجه ی نوعی توهم شکل بگیرد. توهم مانند یک زندان خود ساخته و خوش آیند است.

اعتیاد یا توهم ناشی از آن می توان نوعی احساس امنیت و آرامش کاذب را در فرد ایجاد کند. این موضوع به ما کمک می کند تا وضعیت روان خود و چیزی را که حقیقتا به آن نیاز دارد را بیشتر درک کنیم. روان ما بر خلاف آنچه که به نظر می رسد از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای احساس آرامش نیز به انرژی ای فراتر از آن چه که در زندگی روزمره به ما تلقین شده نیاز دارد.

شاد بودن یا داشتن احساس رضایت، کیفیتی قابل دسترس و امکان پذیر است اما در صورتی امکان پذیر است که انسان بتواند تفاوت نور کاذب توهم و نور واقعی خرد را درک کند. همان طور که اگر تمرکز و تلاش خود را برای پرورش توانایی های ارزشمند درونی مان بگذاریم، نتیجه ی آن باعث رشد و آرامش ما خواهد شد. در صورتی که تمرکز و وقت خود را برای پرورش توهمات خود بگذاریم، بهای سنگینی بابت آن پرداخت خواهیم کرد.

در صورت دیدن خواب های مکرر در مورد کشش کاذب و مکرر به سمت عنصری خاص مثل شیرینی، توجه داشته باشید که چه افکاری درون ذهن شما گاها به صورت یک مورفین عمل کرده در حالی که به واقع در حال فرسوده ساختن شما هستند؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...