تعبیر خواب آب تنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب تنی

آب در تعبیر خواب روانشناسی، استعاره ای از هیجانات و ضمیر ناخودآگاه انسان می باشد. زمانی که در خواب مشغول آب تنی هستید، یعنی در تلاش هستید تا از برخی ایرادات یا ناراحتی های فکری رها شوید. آب تنی در خواب می تواند به تلاش شما برای ایجاد خلاقیت و پویایی در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. مثل فردی که به دنبال ایده های جدید برای رونق بخشیدن به کسب و کار یا روابط عاطفی خود می باشد.

اگر در خواب، انسان های دیگری را مشغول آب تنی مشاهده کنید، باید بدانید انسان هایی که در خواب می بینیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند.

انسان ها در زندگی بیداری، به واسطه ی منش و روحیات و افکار خود، تاثیر عمیقی بر ما گذاشته و بخش زیادی از درونیات و عقاید ما را شکل می دهند. این خواب به شما می گوید که هم اکنون لازم است تا کدام دسته از درونیات و ایده های خود را به کار گرفته و به زندگی خود رونق و پویایی ببخشید.

اگر در چنین خوابی با سمبل ها یا اتفاقات آزار دهنده یا منزجر کننده رو به رو شوید به این معناست که در جریان بروز خلاقیت و پویایی با ترس ها یا محدودیت هایی رو به رو هستید. این ترس ها ممکن است تا حد زیادی واقعیت نداشته و به خاطر تجربیات دوران کودکی در درون شما نهادینه شده باشند.

تعبیر خواب آب تنی از شما می خواهد تا این ترس ها یا موضوعات آزار دهنده را شناخته و اجازه ندهید که تداوم آن ها شما را کنترل یا متوقف کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...