تعبیر خواب کنش اشیا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کنش اشیا

شاید تیتر این مطلب کمی عجیب به نظر برسد اما در دنیای خواب ها هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. گرچه در دنیای واقعی نیز می توان این سمبل را پیدا کرد. هر چند اشیا ساختار درونی و بیرونی کاملا متفاوتی دارند اما برخی از آن ها قادرند از خود کنش نشان دهند. به طور مثال وقتی کامپیوتر شما هنگ کرده و یا اعلام می کند که در حال ری استارت شدن است، در واقع از خود کنش نشان داده. ربات ها یا اشیایی که به خوش مصنوعی مجهز شده اند نیز می توانند طیف وسیعی از کنش ها را از خود نشان دهند و بررسی رفتاری ماشین ها از نظر اخلاقی، با پیشرفت هوش مصنوعی و گسترش حوزه ی تاثیرات و اختیارات اشیا یک ماجرای کاملا اعتباری است و صرفا منحصر به دنیای خواب ها نیست. اما زمانی که به دنیای خواب ها برویم، قضیه جدی تر هم خواهد شد، چون در عالم خواب ها، اشیا می توانند از شعوری برابر انسان ها برخوردار شده و مانند انسان ها صحبت کنند.

در دنیا های افسانه ای یا ادبیات سمبلیک، بار ها درباره ی صحبت کردن عناصر طبیعی یا اشیای مختلف دیده و شنیده ایم. این اتفاقات در گزارشات متعددی از خواب ها نیز دیده شده است. برای تفسیر کنش اشیا در خواب می توان اصول و قواعدی را طراحی کرد که بتواند به ما در تفسیر خواب هایی با موضوع کنش اشیا یاری رسان باشد.

اشیا خود می توانند به انواع مختلفی تقسیم بندی شوند همان گونه که گیاهان یا حیوانات را به شیوه های مختلف دسته بندی می کنیم. به طور مثال اشیایی که به دست انسان طراحی شده اند خود طیف وسیعی را شامل می شوند و نمونه ای دسته بندی این اشیا را می توانید در فروشگاه های بزرگ اینترنتی مشاهده کنید. برای دسته بندی اشیا در علم تعبیر خواب نیز می توان از فهرست بندی هایی تقریبا مشابه با این فروشگاه ها استفاده کرد اما درباره ی رفتار ها لازم است تا ظرافت بیشتری بی خرج داد و از قدرت احساس شناسی برای پی بردن به رفتار ها استفاده کرد چرا که این رفتار ها در خواب می توانند به صورت سوررئال و نامعمول تری ظاهر شوند.

اصل اساسی همواره در تعبیر خواب ها، رسیدن به یک توصیف از احساسی است که در حین دیدن خواب ها تجربه می کنید. در انتهای تفسیر جزئی یا کلی یک خواب مهم ترین چیز این است که بتوانیم درس جدیدی را استخراج کرده و به درک جدیدی از روان خود برسیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...