تعبیر خواب سوختن دستگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سوختن دستگاه

در دنیای خواب ها هر اتفاقی پتانسیل وقوع دارد. دستگاه ها خود به تنهایی نمایانگر ایده ها و خلاقیت فکری ما برای بهتر زندگی کردن و تجربه ی احساس خوشبختی می باشند. البته این موضوع بستگی به نوع و کارکرد دستگاهی دارد که در خواب خود مشاهده می کنید. پس قطعا یک دستگاه مضر یا آزار دهنده در خواب، نشانه ی مثبتی نیست.

ممکن است به این علت باشد که از خلاقیت و ایده ی مولد خود در مسیر درستی استفاده نمی کنید یا در حال آسیب زدن به جسم و روان خود می باشید.

سوختن و آسیب دیدن یک دستگاه در خواب می تواند به این معنا باشد که قوه ی خلاقیت شما آسیب دیده یا در استفاده از ایده های خود دچار مشکل شده اید.

ممکن است که سابقا در زمینه ی روان درمانی و زدودن احساس کسالت و ناراحتی از خودتان، مستقل و با اعتماد به نفس بوده باشید اما به علت مشکلات یا سهل انگاری هایی، هم اکنون این قدرت در شما تضعیف شده باشد. همان طور که دستگاه ها قابل تعمیر یا تعویض هستند، احساسات و سیستم های فکری سوخته قابل تغییر می باشند.

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، چه مسائل و ناراحتی های فکری ای سبب می شود تا احساس خوشبختی در شما تضعیف شود؟ چگونه می توانید به کمک فکر و خلاقیت خود، دیدگاه های منفی و افکار کهنه و سخته را با دیدگاه ها و فلسفه های فکری جدید جایگزین کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...