تعبیر خواب مشاهده ی کلمه ی hook

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مشاهده ی کلمه ی hook

کلمات ممکن است در خواب ما، در شکل ها و موقعیت های متفاوتی ظاهر شده و توجه ما را به خود جلب کنند. برای ساده کردن کار تفسیر خواب، ابتدا اقدام به شکستن سمبل ها کنید و تا جای ممکن به طور مجرد و خلاصه به معنی و مفهوم آن ها فکر کنید. معمولا بین سمبل های یک خواب، الگوی فراگتالی برقرار است. یعنی برای درک کل خواب، نیازی به تفسیر تک تک سمبل های درون خواب نیست.

زمانی که در خواب خود با کلمه ی خاصی مثل hook رو به رو می شوید بهتر است در ابتدا به لغت نامه مراجعه کرده و یا درون مرورگر به جست و جو بپردازید. کلمات ممکن است داستان های جالب و متنوعی پشت سر خود داشته باشند و در علوم یا اصناف مختلف، کاربرد متفاوتی در پی داشته باشند.

سپس توجه کنید که این کلمه، بیشتر چه احساس یا مفهومی را در ذهن شما زنده می کند. مهم ترین چیز، احساس است. احساسات مفاهیمی بسیار عمیق و مجرد هستند که برای بازگو کردن خود، از زبان سمبلیک استفاده می کنند و به سختی می توانند در قالب های ادراکی قرار بگیرند.

پس هدف این است که بتوانید از طریق مطالعه و تمرکز بر کلمه ی Hook به درک عمیق تری از یک احساس خاص برسید.

کلمه ی Hook می تواند سمبل خلاقیت باشد و یک تکنیک برای جلب توجه به یک ایده یا کار هنری را به بیننده ی خواب یاد آور شوند. ممکن است ناخودآگاه شما در تلاش باشد تا بگوید یک Hook را در پروژه ی خود قرار دهید یا کار شما نیاز به Hook های بیشتری دارد تا بتواند از یک ایده ی ذهنی تبدیل به پروژه ای قابل ارائه شود.

هر زمان که کلمه ی Hook را در خواب خود مشاهده کردید از خود بپرسید که این کلمه، چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون ذهن شما زنده می کند؟ این کلمه در ذهن شما چه عطر و رنگی دارد؟ این عطر و رنگ ها برای شما یادآور چه احساسات یا ایده هایی می باشند؟

ممکن است این خواب سعی داشته باشد تا برای شما یک منبع الهام بخش واقع شده و شما را به مرحله ی بعدی از زندگی هدایت کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...