تعبیر خواب کلمه ی horror

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کلمه ی horror

ممکن است در خواب های خود کلماتی را به زبان های دیگر (غیر از زبان مادری) مشاهده کنید و از خودتان بپرسید که دیدن این کلمه چه مفهومی دارد؟

برای تفسیر کلمه ی horror می توانید صرفا مفهوم آن را از دیکشنری جویا شده و بررسی کنید که در هنگام دیدن یا شنیدن این کلمه در خواب چه احساسی را تجربه کرده اید. کلمات می توانند بازگو کننده ی احساسات پیچیده تری باشند که در درون شخصیت انسان قدرت شکل گیری دارند. شما می توانید برای درک تفسیر هر کلمه و پیامی که از آن می توان دریافت کرد، از قدرت حس آمیزی ذهن خود استفاده کنید. حس آمیزی یک شیوه ی رایج در توصیف حالات ادبی و هنری است که کمتر از لحاظ علمی به آن پرداخته شده اما به طور تجربی، اغلب ما به نسبت های مختلف در معرض آن قرار گرفته ایم.

یکی از صنعت هایی که از قدرت حس آمیزی در سطح وسیع برای توصیف و بازاریابی محصولات خود استفاده کرده صنعت عطرسازی می باشد. تجسم کنید که horror بخواهد نام یک عطر باشد یا بخواهید عطری با نام horror  طراحی کنید. آنگاه لازم است تصمیم بگیرید که روایح به کار رفته در عطر شما لازم است چه احساساتی را منتقل کند.

ممکن است در هنگام نگاه کردن به کلمه ی horror یا شنیدن تلفظ آن احساس حرارت، داغی و خشم به همراه خونسردی یا کینه را تجربه کنید. احساسات هر چه پیچیده تر شوند از عناصر و ویژگی های بیشتری نیز برخوردار خواهند شد. این پیچیدگی ها ریشه در نحوه ی تکامل ذهن انسان دارد. اگر به دنیای عطر و ادکلن توجه کنید متوجه می شوید که دیگر در ادکلن ها نمی توان یک رایحه یا عطر خالص را چندان مشاهده کرد بلکه همگی ترکیبی از چندین رایحه هستند. اما این پیچیدگی همچنان زیباست و باعث به وجود آمدن محصولاتی شگفت انگیز خواهد شد. بو های بد و نا مطبوع نیز هر چند در صنعت عطر سازی مورد استفاده قرار نمی گیرند اما می توانند از پیچیدگی های خاص خود برخوردار باشند و احساسات پیچیده ای را تداعی کنند.

حساسیتی که ما نسبت به عناصر سازنده ی هستی داریم به شکل سمبل های مختلف در خواب ما ظاهر می شوند. دنیای خواب ها یک دنیای مشابه واقعیت با برخی کیفیات سمبلیک نیست بلکه دنیای کاملا سمبلیک است که ویژگی های آن را می توان در دنیای واقعی نیز یافت.

در واقع سمبل ها در دنیای واقعی نیز برای ما اهمیت زیادی داشته و قرن هاست که از آن ها استفاده می کنیم.

کلمه ی horror  می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که نوعی احساس جدید که ممکن است با برخی ویژگی های مخرب همراه باشد در درون شما در حال شکل گیری است و عدم آگاهی نسبت به آن می تواند باعث شود تا در طولانی مدت با مشکلاتی رو به رو شوید.

اجازه ندهید این احساسات منفی در درون شما دم بکشد و تبدیل به یک ویروس روانی حاد شود. نشانه های درون خواب می توانند به شما بگویند که این احساس از چه منابعی در حال شکل گیری می باشد و مواجهه ی شما با چه افکار یا افراد یا اتفاقاتی، زمینه ساز آن شده است.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...