تعبیر خواب غذا 3

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب غذا 3

غذا در تعبیر خواب روانشناسی، استعاره از غذای روح و روان ما است و به آن دسته داده ها یا افکاری اشاره دارد که در زندگی بیداری و به واسطه ی منابع مختلف دریافت می کنیم. این داده ها می توانند نوع خاصی از موسیقی، مطالب و کتاب ها یا معاشرت با انسان ها و افکار مختلف باشند. مسائلی که در واقع روان ما را سیر و فقدان های ما را می توانند برطرف کنند. از این رو بسته به نوع غذایی که در خواب مشاهده می کنید، ممکن است با فقدان های متفاوت و نیاز های روانی مختلفی نیز در زندگی بیداری رو به رو باشید.

اگر در خواب، احساس گرسنگی را تجربه کنید یا احساس کنید که هر مقدار غذا می خورید کمکی به برطرف شدن احساس گرسنگی شما نمی کند، این خواب نشان دهنده ی ناراحتی ها و کمبود هایی هست که در زندگی بیداری در حال ناراحت کردن شما می باشند. ممکن است در دنیای واقعی به شدت احساس تنهایی داشته باشید اما دوست یا همفکر مناسبی نیز نداشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا برای برطرف کردن این فقدان به شکل منطقی اقدام کنید و اجازه ندهید که تداوم این افکار، آرامش روانی شما را مختل کند.

زمانی که در خواب میل شدیدی به خوردن یک نوع خاص از خوراکی دارید، به این معناست که در دنیای واقعی، مدت قابل توجهی است که به طور مکرر در حال تجربه ی یک احساس منفی هستید اما به علت ترس یا عدم اعتماد به نفس، به برطرف کردن این حس منفی توجهی نمی کنید. میل شدید برای خوردن خوراکی شیرین در خواب می تواند به این معنا باشد که شما مدت طولانی به طور ناخودآگاه، در حال حسرت خوردن در مورد تجربه ی احساسات شیرین در زندگی خود هستید. به این ترتیب، یک راه مناسب برای تفسیر انواع خواب خوراکی ها می تواند طعمی باشد که از آن ها سراغ داریم. با این حال اگر شما احساس کنید یک خوراکی شیرین را در خواب انتخاب می کنید، اما زمانی که این خوراک را استفاده می کنید، طعم شیرین دلخواه شما را ندارد یا دارای طعم بدی است، یعنی مساله یا نوعی انسداد فکری اجازه نمی دهد تا طعم شیرین اتفاقات خوب را احساس کنید. ممکن است در حال تجربه ی یک دوره ی افسردگی باشید یا احساس تنهایی اجازه ندهد که از لحظات شیرین خود لذت ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...