تعبیر خواب آبکانه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آبکانه

آبکانه یکی از سمبل های سنتی به شمار می رود که ممکن است در زندگی روزمره ی مدرن دیگر از آن استفاده ای نشود و بیگانه به نظر می رسد. برای تفسیر چنین سمبلی، باید به تاریخچه و نقش و ماهیت آن در زندگی مردمان گذشته مراجعه کرد.

آبکانه نان خورشی و نوعی از گوارشن بوده است. طعم ترشی داشته و آن را از نان خشک گندم یا جو که در آب خیسانده و مدتی برای تخمیر در آفتاب می نهاده اند به دست می آوردند و گاهی پودنه و تخم کرفس و دارچین و قرنفل و ابازیر دیگر بر آن می افزایند.

 و یک قسم آن را از ماست و شیر و تخم سپند و خمیر خشک و سرکه می کرده اند. آبکانه را برای تجارت از شهری به شهر دیگر می برده اند. در واقع آبکامه شبیه نوعی سوپ است.

خوراکی ها در رویا به غذای روان و روح اشاره دارند.

تعبیر خواب سوپ یا آبکانه خوردن: این خواب از شما می خواهد تا نسبت به افکار و ایده هایی که از محیط دریافت می کنید آگاه باشید. نیازی نیست که خود را با حجم زیاد اطلاعات خسته و انباشت کنید.

ذهن انسان مانند یک کتابخانه ی بی نهایت بزرگ و بی نقص نیست. این خواب از شما می خواهد تا به مکانیزم فکری خود اهمیت داده و پس از دریافت اطلاعات جدید، فرصتی را در آرامش به تحلیل و هضم آن ها بپردازید.

این کار به شما کمک خواهد کرد تا از انباشت اطلاعات بی اهمیت خودداری کنید.

تعبیر خواب سوپ جو: ممکن است احساس کنید که دچار نوعی ناراحتی روانی شده اید یا نیاز به محبت و استراحت دارید. این خواب از شما می خواهد تا نسبت به خودتان سخاوت مند باشید و در صورتی که مدتی طولانی را تحت فشار و در شرایط سخت گذرانده اید، برای استراحت و آرامش روانی خود، وقت بیشتری بگذارید.

تعبیر خواب آبکانه یا سوپ پختن: آشپزی در خواب می تواند اشاره به یک مهارت روانی داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که در خواب، سوپ را به چه منظور تهیه می کنید و اگر مزه ی کار خود را چشیدید، چه مقدار از آن رضایت دارید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...