تعبیر خواب نارگیل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نارگیل

خوراکی ها و میوه هایی مثل نارگیل و میوه های نخلی، اشاره به تلاش درونی انسان برای دستیابی به داده های فکری ای دارند که به او کمک می کنند تا در شرایط دشوار و به شکلی مستقل، به رفع فقدان های روانی خود بپردازد. زنانی که از خوراک فکری صحبت می کنیم، منظور تمام داده هایی است که در قالب مدیاهای مختلف از محیط اطراف خود و به صورت روزانه کسب می کنیم.

همان طور که یک نارگیل در دنیای واقعی، با خورده شدن، مقدار زیادی کالری و انرژی به بدن می دهد و ما را از دچار شدن به بیماری ها یا مشکلات خاصی حفظ می کند، زمانی که در خواب با میوه یا درخت نارگیل رو به رو می شوید، باید بدانید که از لحاظ روانی، نیازمند دریافت خوراک روانی ای هستید که به تقویت انرژی روانی شما کمک کند و فقدانی که هم اکنون در خود احساس می کنید را برطرف نماید.

میوه ی نارگیل یادآور سرزمین های گرم و شرایطی دارد که انسان ها، از طبیعت برای تهیه ی مواد مصرفی زندگی خود استفاده می کنند. میوه ی نارگیل می تواند یک راهکار اقتصادی برای شما داشته باشد به این معنا که الهام بخش شما برای انجام کار های خلاقانه ای باشد که به شما کمک می کند تا مستقل تر عمل کرده و خوراک فکری خود را به تنهایی تهیه کنید. این خواب می تواند تصویرگر فردی باشد که می تواند به صورت خودآموز به یادگیری هنر و علوم مختلف پرداخته و جهان بینی خود را تا حد زیادی گسترش دهد. همچنین خوابی با موضوع میوه یا درخت نارگیل می تواند تصویرگر فردی باشد که نیازمند کسب استقلال بیشتری در زمینه های مختلف زندگی می باشد.

منطقه ای که در آن نارگیل می روید در عین منحصر به فرد بودن می تواند سبک زندگی خاصی را نیز برای مردمش فراهم آورد. درخت نارگیل از همه جهت مورد استفاده های مختلف مثل ساخت خانه، دارو، خوراکی و ظرف قرار می گیرد. از این رو، نارگیل، یک منشا قوی برای جریان زندگی و خلاقیت می باشد. این خواب از شما می خواهد تا منشا الهام بخشی که باعث می شود در بیشتر زمینه های زندگی به شیوه ای مستقل فکر و عمل کنید را شناخته و از این منشا برای گذر از چالش های فکری خود در زندگی بیداری استفاده کنید.

شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که پول، می تواند صرفا روشی سر راست و زود هضم برای رسیدن به آن چیز هایی باشد که ما را از دیگران بی نیاز می کند و می توان با روش های خلاقانه و یادگیری مهارت های گوناگون، برخی نیاز ها را خودمان برطرف کنیم. شما در تلاش هستید تا از روش های فرسایشی که به بدن و ذهن شما ضربه می زنند فاصله گرفته و بیشتر از گذشته به سلامت روانی خود اهمیت دهید وثروت روانی شما از ثروت مادی شما فزونی بگیرد.

پس می توان گفت که خوابی با موضوع نارگیل از شما می خواهد تا چشم خود را از فضا و شرایط اطراف خود گرفته و از خودتان بپرسید که تا چه اندازه برای تقویت مهارت های روانی و فکری خود تلاش کرده اید؟ چگونه می توانید انرژی خود برای برای گسترش و تقویت این مهارت ها به کار بگیرید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...