تعبیر خواب خورش قیمه بادمجان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خورش قیمه بادمجان

خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم، اشاره به خوراک فکری ما دارند. آن ها به صورت سمبلیک ظاهر می شوند تا ما را متوجه داده هایی کنند که در طول روز و در قالب های مختلف دریافت می کنیم. خوابی با موضوع خورش به شما می گوید که چرا لازم است تا به ماهیت داده های روزمره، مثل کتاب، موسیقی و محیط های مختلف توجه داشته باشید و جلوی دریافت داده های منفی را بگیرید.

هر خوراکی ای که در خواب مشاهده می کنیم، با توجه به ترکیب و نقشی که در فرهنگ عمومی ایفا می کند می تواند تعریف متفاوتی نیز به خود بگیرد. ممکن است خورش بادمجان در زندگی روزمره ی شما اهمیتی نداشته باشد و علاقه ای به مصرف آن نداشته باشید اما در خواب احساس خوبی نسبت به آن داشته باشید و تمایل داشته باشید که این خورش را مصرف کنید. این خواب اشاره به منابع و اطلاعاتی دارد که در روز ها یا ماه های اخیر با آن ها رو به رو شده اید. مثل گروه های دوستی جدیدی که در ابتدا علاقه ی چندانی به آن ها نداشته اید اما پس از رو به رو شدن و در میان آن ها قرار گرفتن، به آن ها وابسته شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این این افکار جدید را شناخته و از آن ها به عنوان منبعی الهام بخش استفاده کنید.

این خواب از شما می خواهد تا برای پیدا کردن خوراک فکری خود تا جای ممکن به خودتان وابسته باشید و اجازه ندهید که دیگران شما را در این زمینه کنترل کنند. حتی اگر قدرت شما در این زمینه به ظاهر کم باشد یا احساس کنید که در برخی زمینه ها به دیگران وابسته هستید، هم اکنون به دوره ای از زندگی خود رسیده اید که لازم است استقلال خود را اثبات کنید.

خوابی با موضوع خورش بادمجان از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ارزش های تعیین شده یا عرفی، تعیین کنند که شما باید به چه سمتی بروید و از چه اطلاعاتی استفاده کنید بلکه در صورت لزوم خودتان تولید کننده ی محتوای فکری جدید باشید. این مفهوم تشدید می شود زمانی که در خواب، خودتان در حال پختن خورش بادمجان باشید.

اگر در خواب احساس کنید که فردی که در واقعیت مرده است در حال خوردن خورش بادمجان می باشد، باید بدانید که افراد مرده، زمانی که در خواب ظاهر می شوند، اشاره به عادت ها و ارزش هایی دارند که ممکن است آن ها را مربوط به گذشته بدانیم و از پیگیری شان دست کشیده باشیم. اما این خواب نشان می دهد که این عادت ها و عقاید در شما زنده هستند و به طور غیر مستقیم در حال تاثیر گذاری بر رفتار و عملکرد شما می باشند. برای این که دلیل حضور این فرد فوت شده را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این فرد برای شما سمبل چیست و فکر کردن به او شما را به یاد کدام دوره از زندگی و تجربیات تان می اندازد؟ این دوره یا فرد چگونه می تواند الهام بخش شما در زمینه ی مشکلات فعلی باشد؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...