تعبیر خواب قورمه سبزی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب قورمه سبزی

قورمه سبزی در خواب، نشان می دهد که شما چگونه خوراک فکری خود را بر حسب عادت از محیط دریافت می کنید. بسیار اهمیت دارد که در طول این خواب، چه چالش ها یا مسائل یا واکنش هایی را تجربه می کنید و احساس شما در هنگام دیدن یا خوردن یا درست کردن قورمه سبزی چیست. این خواب گاها می تواند به خاطرات و احساسات نوستالژیک شما اشاره داشته باشد. مانند زمانی که برای گذشته و محبت عزیزان خود دلتنگ شده اید. ممکن است در تلاش باشید تا جایگزینی مناسب برای این احساس فقدان پیدا کنید.

همان طور که در دنیای واقعی، خوراکی ها سلامت فیزیکی و بدنی ما را تضمین می کنند و به ما قدرت می بخشند، خوراکی هایی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به افکار و عقایدی دارند که سلامت ذهنی و روانی ما را تضمین می کنند. این خواب از شما می خواهد تا چنین افکار و منابع الهام بخشی را در دنیای واقعی شناخته و از آن ها برای برطرف نمودن فقدان های روانی خود استفاده کنید. همان طور که جسم ما به طور روزمره به توجه و خوراکی و مراقبت نیاز دارد، ذهن و روان ما نیز نیازمند دریافت خوراکی های مناسب است.

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی خوراک قورمه سبزی را فراهم کرده است. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. به طور مثال اگر در خواب مشاهده کنید که مادر شما خورش قورمه سبزی را درست کرده یا برای شما فراهم آورده است، باید بدانید که شخصیت مادر در خواب به طور سمبلیک ظاهر شده است و اشاره به بخشی از شخصیت خودتان دارد. این خواب می تواند تصویرگر ارزش ها و باور هایی باشد که از شخصیت مادرتان به شما ارث رسیده است مگر این که در خواب فردی را مادر خود مشاهده کنید که هویت او در زندگی بیداری برای شما ناشناخته است. در دنیای خواب ها هیچ اتفاقی غیر ممکن نیست. در این حالت خواب شما اشاره به بعدی از شخصیت شما دارد که برای شما ناشناخته مانده است. این خواب از شما می خواهد تا نسبت به نیاز های روانی خود مانند یک مادر دلسوز و فداکار باشید و اجازه ندهید که عدم توجه به نیاز های روانی در شما ناراحتی های جدی تری را ایجاد کرده یا شما را دچار افسردگی یا ضعف روانی کند. این خواب از شما می خواهد تا با محیط ها یا انسان هایی صحبت و معاشرت کنید که باعث می شوند فقدان های عاطفی و روانی شما تا حد زیادی برطرف و درک شوند.

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری در کدام دسته از جنبه های روانی دچار احساس فقدان و کمبود شده اید؟ تداوم این احساس چگونه باعث ایجاد ضعف و تردید در عملکرد های رفتاری شده است؟ چگونه می توانید با ایجاد عادت های مثبت، این فقدان های روانی را برطرف کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...