تعبیر خواب شوید

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شوید

گیاهانی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل دیدگاه های ذهنی ما در مورد رشد و نیاز های ما از لحاظ جسمی و فکری می باشند. هر گیاه با توجه به خواص و کاربرد هایی که در زندگی روزمره دارد مفهوم خاصی نیز به خود اختصاص می دهد. گیاه شوید زمانی که در خواب ظاهر می شود با سمبل هایی مثل خوراکی ها، رنگ سبز و رشد و پرورش مرتبط می باشد.

این خواب می تواند به تلاش شما برای تقویت حس سرزندگی و شجاعت اشاره داشته باشد. مسئولیت های جدیدی که در زندگی بیداری بر عهده گرفته اید، به شما این حس را تلقین کرده اند که لازم است مهارت های جدیدی را به دست آورده یا در خود تقویت کنید اما شما می دانید که برای آموختن، بستر ها و انرژی درونی خاصی لازم است و شما نیازمند کسب آگاهی نسبت به انگیزه های خود هستید.

خوابی با موضوع شوید از شما می خواهد تا داده های فکری خود را کنترل کرده و از الهامات درونی خود برای انتخاب مسیر ها و ایده هایی استفاده کنید که ممکن است در ظاهر بی اهمیت جلوه کنند یا متوجه تاثیر و پتانسیل آن ها نباشید. چیزی که واضح است شما هم اکنون نیازمند رشد هستید. رشدی که شما را برای پرداختن به پروژه های جدید آماده کند.

خوابی با موضوع شوید از شما می خواهد تا جزئیات به ظاهر بی اهمیت را بررسی کرده و به انرژی ای که فعالیت های کوچک به شما می دهند توجه داشته باشید. اتفاقات کوچکی که در کنار یکدیگر، سطح انرژی و تاثیرگذاری بالایی را رقم خواهند زد.

اگر شما در زمینه ی احساس شجاعت و جسارت دچار احساس فقدان یا کمبود شده اید، این خواب به شما می گوید که این ویژگی ها صرفا اکتسابی یا آموختنی نیستند بلکه لازم است زمینه های رشد و تقویت این ویژگی ها را در ذهن و روان خود تقویت کنید و اجازه دهید که الهامات درونی، پیشاپیش ترس ها و موانع بیرونی یا جسمی حرکت کنند.

خوابی با موضوع گیاه شوید پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که صفاتی مثل شجاعت به یکباره در انسان به وجود نمی آیند و همان طور که یک گیاه برای رشد یافتن نیازمند توجه و پرورش است، این صفات نیز می توانند با توجه و کسب مهارت های فکری تقویت شوند. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، از کدام جنبه های روانی دچار احساس فقدان شده اید؟ چه مسائلی بر این فقدان و گرسنگی فکری دامن می زنند؟ چگونه می توانید به طور آگاهانه به سمت داده هایی حرکت کنید که به شما کمک می کنند به کسب مهارت های مرتبط با احساس شجاعت بپردازید و خود را برای عملی کردن پروژه هایتان آماده کنید؟

گیاهانی با رنگ های سبز، نشان دهنده ی وجودی زنده و با طراوت هستند که هنوز آمادگی کسب مهارت های جدید را دارند هر چند ممکن است در زندگی بیداری دچار احساس رکود و انفعال شده باشید یا احساس کنید فرصت طلایی برای دست یابی به خواسته های ارزشمند را از دست داده اید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...