تعبیر خواب شلیل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شلیل

میوه هایی که در خواب مشاهده می کنیم، به طور مستقیم با سمبل گیاهان و خوراکی ها مرتبط هستند و می توانند بر اساس طعم و رنگ و دیدگاه هایی که درباره ی این میوه ها در فرهنگ عمومی شکل گرفته است تفسیر شوند. شلیل در تعبیر خواب نشان می دهد که شما در زندگی بیداری، نیازمند دریافت چه نوع خوراک فکری ای هستید و چه فقدانی را در ذهن و روان خود احساس می کنید. ممکن است هم اکنون به دلیل انفعال و بی انگیزگی، برخی پروژه ها یا برنامه های شما در زندگی بیداری متوقف شده باشند یا احساس کنید که یک کمبود روانی در حال بر هم زدن تعادل روح و ذهن شماست.

این تعبیر، قوی تر می شود زمانی که در خواب خود، علاقه مند به خوردن شلیل باشید.

اگر در خواب با یک شلیل فاسد رو به رو شوید، باید بدانید که این خواب به احساس افسوس و ناراحتی سما بابت فرصت هایی که از بین رفته اند اشاره دارد. این خواب از شما می خواهد تا به جای تمرکز بر روی فقدان های گذشته، متوجه فرصت های ارزشمند فعلی خود باشید و از آن ها برای کسب شور و نشاطی که لازم دارید استفاده کنید.

تعبیر خواب شلیل و تنگناهای عاطفی: ظهور شلیل در خواب می تواند به نیاز درونی شما برای بازنگری چالش ها و کمبود های عاطفی ای که در گذشته داشته اید اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا متوجه افسوس ها یا وابستگی های زیان باری که در حال از بین بردن قوای روانی شما هستند باشید و اجازه ندهید که تداوم این افکار منفی، موجب بروز مشکلات غیر قابل کنترلی شوند.

این خواب به این معنا نیست که پس از بیدار شدن اقدام به خوردن میوه ی شلیل کنید تا فقدان های روانی شما برطرف شود، بلکه از شما می خواهد تا خوراک فکری مشابه شلیل را پیدا کنید. وقتی از خوراک فکری صحبت می کنیم، منظور تمام داده هایی است که به طور روزمره و در قالب مدیا های مختلف مثل موسیقی، کتاب ها و سخنان مختلف، به خورد افکار ما می روند.

شما تا چه اندازه در انتخاب خوراک فکری خود آزادانه و آگاهانه عمل می کنید؟ شلیل به آن دسته از خوراکی های فکری اشاره دارد که باعث می شوند دیدگاه سالم تر و آرامش بخش تری درباره ی عشق، محبت و دوست داشتن پیدا کنید.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، چه کسی در حال خوردن میوه ی شلیل است. در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در طول خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. توجه داشته باشید که این فرد، شما را به یاد کدام دسته از فقدان های عاطفی تان می اندازد؟ یا چگونه با چالش های فعلی شما در زندگی بیداری ارتباط معنایی و سمبلیک دارد؟ این خواب از شما می خواهد تا از درسی که از کاراکتر این فرد می گیرید، برای رسیدن به خوراکی های فکری مفید و تقویت سلامت روانی خود استفاده کنید.

اگر در خواب احساس کنید که فردی مرده از شما شلیل می خواهد باید بدانید که افراد مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند، اشاره به باور ها و ارزش هایی دارند که ممکن است در زندگی بیداری آن ها را کنار گذاشته باشیم. اما این خواب به شما می گوید که هم اکنون لازم است تا نوعی فلش بک داشته و با مرور ارزش ها و باور های گذشته ی خود، به راه حلی جدید برای برون رفت از چالش های فعلی خود برسید. برای این که دلیل حضور این فرد مرده را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به او، شما را به یاد کدام دسته از باو هایتان در گذشته می اندازد؟ تجسم این شخص چه تجاربی را به شما یاد آور می شود؟ درسی که از این تجربیات می گیرید، چگونه می تواند الهام بخش شما در شرایط و چالش های فعلی باشد؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...