تعبیر خواب شراب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شراب

شراب در رؤیا می تواند به تلاش رؤیابین برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد فراموشی و از بین بردن ناراحتی ها به شکلی کاذب اشاره داشته باشد. شراب در خواب معمولا به تلاش درونی فرد برای کسب احساس آرامش و بی خیالی هر چند به طور موقت در زندگی بیداری اشاره دارد. ممکن است اخیرا فشار روانی زیادی را متحمل شده باشید یا احساس کنید که تحمل فشار ها و درد های زندگی را ندارید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که راه های مناسبی برای تخلیه ی فشار های روانی خود در پیش بگیرید و اجازه ندهید که ازدیاد افکار منفی، شما را به سمت افراد یا کار هایی پیش ببرد که باعث فقر درونی شما شده یا نگرانی های شما را بیشتر می کنند.

همچنین این خواب از شما می خواهد تا درباره ی افرادی که از آن ها راهکار دریافت می کنید احتیاط بیشتری به خرج دهید. ممکن است در اطراف شما انسان هایی باشند که حتی با نیت خوب، راهکار هایی غیر منطقی و مخرب ارائه می دهند که نه تنها آرامش شما را بهبود نمیبخشند بلکه شما را بیشتر و بیشتر از وضعیت تعادل خارج می کنند.

ممکن است در خواب مشاهده کنید که فرد دیگری در حال نوشیدن شراب است. در این حالت باید بدانید که در تعبیر خواب روانشناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده میکند؟ درسی که از این افراد میگیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

ممکن است در خواب مشاهده کنید که درون یک جمع قرار گرفته اید و آن ها شما را به نوشیدن شراب دعوت می کنند، در این حالت باید بدانید که آن جمع در خواب می تواند سمبل افکار و عقایدی باشد که هم اکنون و در ماه های اخیر در حال شناخت و رو به رو شدن با آن ها هستید و در سطح وسیع تر، ممکن است این افکار را از سمت دوستان یا اطرافیان خود کسب کرده باشید. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی عقاید و افکاری که در بازه ی زمانی فعلی در حال تاثیر گذاشتن بر عادات و رفتار های شما هستند را شناخته و آن دسته از رفتار ها و عقایدی که برای شما احساس ضعف یا ناامنی ایجاد می کنند را کنار بگذارید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...