تعبیر خواب رازیانه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رازیانه

گیاهان و خوراکی ها در خواب ظاهر می شوند تا ما را متوجه احساس فقدان و ضعفی کنند که در درون خود احساس می کنیم. مانند زمانی که احساس می کنیم یکی از قدرت های روانی ما تضعیف شده است و نیاز است تا این نیاز را به وسیله ی یکی منبع بیرون برطرف کنیم. همان طور که خوراکی ها و گیاهان در دنیای واقعی نقشی اساسی در تامین نیاز های بدن ما دارند، زمانی که در خواب خود با رازیانه رو به رو می شوید، باید بدانید که این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که در زمان حاضر، چه مساله ای ذهن شما را درگیر ساخته و چه منابعی برای رفع این نیاز مناسب یا الهام بخش می باشند.

برای درک دلیل ظهور سمبلیک رازیانه در خواب، باید به خواص و ماهیت این گیاه در شکل گیری باور ها و فرهنگ عمومی مراجعه کرد.

رازیانه زمانی که به صورت یک خوراکی در خواب ظاهر می شود شما را متوجه افکار و مسائلی می سازد که به تازگی و در زندگی بیداری با آن ها رو به رو شده اید. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این خوراکی های فکری را شناخته و از آن ها برای کسب تعادل و همبستگی روانی استفاده کنید. این تعادل روانی به شما کمک می کند تا درونیات خود را تا حد بیشتری شناخته و به تقویت آن بپردازید. رازیانه می تواند به پتانسیل شما برای درک شهود و قدرت روانی بیشتری اشاره داشته باشد که در زمان حاضر، فرصت خوبی برای تقویت آن فراهم شده است.

گیاه رازیانه می تواند به انتظار و تلاش شما برای رسیدن به این موقعیت مناسب و کسب ایده های جدید اشاره داشته باشد. این تفسیر قوی تر می شود زمانی که در خواب خود با مزرعه ی رازیانه رو به رو شوید. تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی صاحب مزرعه ی رازیانه است، در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که به هر ترتیب در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس یا خاطره ای را در شما زنده می کند؟ انسان هایی که در زندگی بیداری با آن ها معاشرت و زندگی کرده ایم، به واسطه ی افکار و منش خود، تاثیر عمیقی بر ما می گذارند. این خواب از شما می خواهد تا تاثیر این افراد را شناخته و آن ها را نوعی منبع الهام بخش برای برون رفت از چالش های فعلی خود یا ایده ای برای راه گشایی در نظر بگیرید.

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال خوردن دمنوش یا نوشیدنی رازیانه هستید، این خواب به نیاز درونی شما برای کسب موقعیتی آرام بخش اشاره دارد که به شما کمک می کند تا دیدگاه های منطقی خود را مورد ارزیابی قرار داده و با آرامش و قدرت درباره ی مسائل مهم زندگی تصمیم گیری کنید. این خواب از شما می خواهد تا برای به وجود آوردن این محیط های آرام بخش تلاش کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...