تعبیر خواب دسر 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دسر 2

خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل نیاز روانی ما به دریافت فکری فکری می باشند. هر خوراکی در خواب، با توجه به طعم و ترکیبی که دارد، و همچنین نقشی که در فرهنگ عمومی به خود پذیرفته است، معنای بخصوصی را نیز در بر دارد.

بسیار اهمیت دارد که چه نوع دسری را در خواب مشاهده می کنید و در هنگام دیدن این خواب، چه احساسی را تجربه می کنید. در حالت مثبت این خواب می تواند به نیاز درونی شما برای دریافت یک پاداش روانی اشاره داشته باشد که به شما کمک می کند تا در طول روز و در حین انجام مسئولیت هایی که بر عهده دارید، به لذت بیشتری دست پیدا کنید.

تعبیر خواب دسر خوردن: این خواب از شما می خواهد تا مساله ای که هم اکنون و در زندگی بیداری آن ها دست کم گرفته اید اما برای شما مفرح ذات است را شناخته و به این دسته از نیاز های روانی خود توجه زیادی داشته باشید. همان طور که ما انسان ها در زندگی بیداری، به طور روزمره نیاز به غذا داریم تا بدن سالمی داشته باشیم، برخی نیاز های روانی نیز وجود دارند که باید به طور روزمره به آن ها توجه کنیم. غذا ها، تنها برطرف کننده ی گرسنگی نیستند. آن ها تضمین کننده ی سلامت جسمی ما خواهند بود. به همین ترتیب، خوراک فکری ای که از محیط دریافت می کنیم، ممکن است در ظاهر صرفا برای کسب سرگرمی و شادی باشد، اما در واقع در حال تاثیر گذاشتن بر سلامت روانی ما می باشد.

تعبیر خواب شیرینی و دسر: دسر ها معمولا با طعم شیرین همراه هستند. طعم شیرین در خواب، اشاره به موضوعی دارد که شما را به یاد خاطرات و احساسات بسیار مثبت انداخته و این افکار را در شما زنده می کند. طعم شیرین با مفاهیمی مثل عشق و دوستی همراه است. احساساتی که باید به طور روزانه یادآوری شده و مورد توجه قرار بگیرند. طعم هایی که لازم است زنده نگه داشته شوند. شیرینی و دسر در خواب به شما می گوید که لازم است تا ایده های کوچک خود، در رابطه با عشق ورزیدن به خود و دیگران را قدر دانسته و خلاقیت خود را در این زمینه به کار بگیرید. حتی اگر احساس می کنید که ایده های شما کوچک و در ظاهر از ارزش کمی برخوردار است.

تعبیر خواب مو در دسر: این خواب می تواند به احساس بد شما در رابطه با مساله ی غرور، در بروز احساسات عاطفی مرتبط باشد. ممکن است هم اکنون نوعی احساس انزجار از نوع خوراک فکری ای که دریافت می کنید در شما ایجاد شده باشد. مانند زمانی که فردی با ظاهری عاشق به ما نزدیک می شود اما بروز غرور و تکبر در رفتار، یا رفتار های کوچک تحقیر آمیز، موجب بیزار شدن ما از تمام احساسات او می شود. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی این احساس انزجار و منفی را در درون خود شناخته و به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شوید. و اجازه ندهید که دیگران با چنین رفتار هایی شما را آزرده کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...