تعبیر خواب خورش بامیه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خورش بامیه

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با خوراکی های مختلفی رو به رو شویم. خوراکی هایی که ممکن است در زندگی بیداری میل و عادتی به مصرف آن ها نداشته باشیم. در این حالت باید بدانید که در تعبیر خواب روان شناسی، تمام خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل خوراکی های فکری ای هستند که در زندگی بیداری و از منابع مختلف دریافت می کنیم مثل فیلم، کتاب، موسیقی و غیره. خوابی با موضوع خورش بامیه از شما می خواهد تا ماهیت این خوراکی های فکری را به شیوه ای منطقی مورد ارزیابی قرار داده و از پذیرش افکاری که بر خلاف خواسته ها و ارزش های شخصی شماست خودداری کنید.

برای درک مفهوم این خواب لازم است تا به احساس خود در حین دیدن این خواب و چالش ها و واکنش های خود در داستان خواب توجه داشته باشید. تفاوتی ندارد که چه کسی خورش بامیه را برای شما پخته یا با چه کسی مشغول خوردن خورش بامیه هستید. در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، خاطره یا فکری را در شما زنده می کند؟ این افراد چه ارتباطی با چالش های فکری شما در زندگی بیداری دارند؟ شخصیت و درسی که از این افراد میگیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش هایی واقع شود که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن ها رو به رو هستید؟

خورش بامیه زمانی که در خواب ظاهر می شود به شما می گوید که چگونه تحت تاثیر افکار و دیدگاه های مختلف در زندگی بیداری هستید و چگونه به ارزش ها و عقاید مختلف خو گرفته اید. اگر در خواب احساس کنید که نسبت به خوردن خورش بامیه احساس خوبی ندارید باید بدانید که این خواب اشاره به خوراکی های فکری ای دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری در حال دریافت آن ها هستید اما ماهیت آن ها برای شما ناخوشایند است. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این افکار را به شیوه ای منطقی مورد بازبینی قرار دهید و از پذیرش افکار و خوراکی های فکری ای که بر خلاف ارزش ها و خواسته های قلبی شما هستند خودداری کنید.

خوابی با موضوع خورش بامیه از شما می خواهد تا ارزش ها و عادت هایی که به طور عرفی پذیرفته اید و مانند یک غذای روزمره از آن ها تغذیه می کنید را مورد بازبینی قرار دهید و دیدگاه های خود درباره ی این ارزش ها را در صورت لزوم تعدیل کنید. در حالی که در مسیر تعدیل، بیشتر از ارزش های اکتسابی، به منطق و اهداف شخصی خود توجه داشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا از حواس و قوه ی خلاقه ی بی پایان خود برای تشخیص ارزش هایی استفاده کنید که در طول سال های طولانی، صرفا بر اساس عادت و خواسته ی دیگران پذیرفته اید.  

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...