تعبیر خواب خورش آلو اسفناج

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خورش آلو اسفناج

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با خوراکی های مختلف رو به رو شویم. این خواب به خوراک فکری ما در زندگی بیداری اشاره دارد. منظور از خوراک فکری تمام داده هایی است که به طور روزمره دریافت می کنیم و احساس کسالت یا فقدان های روانی را تا حد زیادی از ما دور می کنند. مثل انسان هایی که با آن ها معاشرت و گفت و گو می کنیم یا موسیقی هایی که گوش می دهیم. خوراک فکری می تواند مطالبی باشد که در طول روز و صرفا محض سرگرمی یا ارتقای روانی خود می خوانیم.

ممکن است در خواب خود به شکلی با خورش آلو اسفناج رو به رو شوید که در زندگی بیداری، علاقه ی خاصی به مصرف آن نداشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت خوراک فکری خود را در زندگی بیداری ارزیابی کرده و به سمت خوراکی هایی بروید که باعث ایجاد الهامات و ایده های جدید در شما می شوند.

بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن این خواب با چه چالش ها یا احساساتی رو به رو هستید و واکنش شما در هنگام دیدن خورش آلو اسفناج چیست. برای تفسیر هر غذا باید به طعم، احساس و محتویات آن توجه داشت. خورش آلو اسفناج به طور مستقیم با سمبل میوه ی آلو و گیاه اسفناج مرتبط می باشد. میوه ی آلو می تواند به نیاز درونی شما برای دریافت عشق و محبت یا ایده های خلاقانه مرتبط باشد که باعث می شوند به لحاظ فکری و روانی رشد کرده و با آن ها نیاز های روانی خود را برطرف کنید.

این تفسیر قوی تر می شود زمانی که در خواب، علاقه ی زیادی به خوردن خورش آلو اسفناج داشته باشید. تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال پختن یا دعوت شما به خوردن خورش آلو اسفناج است. در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که این افراد، برای شما تداعی کننده ی چه احساسات و افکاری می باشند؟ این افراد چگونه می توانند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشند؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی مرده در حال خوردن خورش آلو اسفناج است، باید بدانید که انسان های مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند، اشاره به عادت ها و افکار فراموش شده ی ما در زندگی بیداری دارند. افکاری که احساس می کنیم در گذشته ای دور آن ها را کنار گذاشته ایم یا موقعیت هایی که احساس می کنیم مدت ها پیش از دست داده ایم. برای این که دلیل حضور فرد مرده را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که او شما را به یاد کدام دسته از عقاید و افکار شما در گذشته می اندازد؟ او برای شما تداعی گر کدام دوره از زندگی تان می باشد؟ این فرد چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...