تعبیر خواب خوراکی ها

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه


تعبیر خواب خوراکی ها
آپدیت ۲۰۲۲
خوراکی هایی که ما انسان ها مصرف میکنیم یکی از جالب ترین و پیچیده ترین سمبل هایی هست که میتونه در عالم خواب ظاهر بشه. ما آدم ها کاملا متفاوت با بقیه ی موجودات برای غذا خوردن اقدام میکنیم. ما میتونیم طیف بسیار متنوعی از موجودات و گیاهان رو بخوریم و در مواد خام میتونیم تغییرات زیادی رو ایجاد کنیم و ازشون خوراکی هایی با طعم و بوهای جدید بسازیم. به طور مثال ما گیاهان زیادی رو خشک میکنیم یا از حیات باکتری ها برای درست کردن سرکه استفاده میکنیم. ما غذا ها رو به کمک آتش میپزیم و اونها رو به شکل های مختلفی ترکیب میکنیم. همه ی اینها به خاطر شکل خاص فکر کردن ما و توانایی های بدنی ما هست که کمک میکنه تجربه های بیشتری در زمینه ی غذا خوردن به دست بیاریم. در واقع انسان ها قادرن رفتارهای به مراتب متنوع تری رو از خودشون نشون بدن و به این وسیله، احساسات بسیار متنوع تری رو تجربه کنن.
خوراکی هایی که در عالم خواب میبینیم یک تصویر نمادین از احساسات متنوعی هستن که در زندگی و نه فقط از طریق غذا ها بلکه از طریق معاشرت با دیگران و دنیای اطراف خودمون به دست میاریم. ما هر روز خوراکی های فکری زیادی رو به دست میاریم. هر زمان که با دیگران صحبت میکنیم، دوستان جدید پیدا میکنیم، کتاب میخونیم یا موسیقی های مختلفی رو گوش میدیم. به تابلو های نقاشی نگاه میکنیم یا در مورد موضوعات مختلف فکر میکنیم. هر چیزی که ازش احساس خاصی میگیریم در واقع یک خوراکی فکری رو به ما میرسونه و ما میتونیم این انرژی رو در قالب سمبل های مختلف من جمله خوراکی در عالم خواب ببینیم. پس خوراکی هایی که در عالم خواب میبینید نماد احساسات مختلفی هست که در واقعیت میتونید از دنیای اطراف خودتون دریافت کنید.
حالا شما باید با بررسی خواب خودتون ببینید که این خوراکی ها مثبت هستن یا منفی. به طور مثال اگر خوردن یک خوراکی احساس بدی رو درون شما ایجاد کرد و یا باعث بهم خوردن حال شما شد یعنی در حال دریافت یک احساس بسیار بد از محیط اطراف خودتون هستید. ممکنه با افرادی رفاقت کرده باشید که اصلا مناسب دوستی نیستن یا تصمیم به انجام کاری گرفته باشید که انرژی بدی رو برای شما ایجاد میکنه یا به فردی اعتماد کرده باشید که احساس بدی رو قصد داره درون شما ایجاد کنه. ممکنه مشغول اعتماد به محتوای کتاب یا بازی ای باشید که با قصد خوبی نوشته نشده. این خواب از شما میخواد که هر احساسی که در معرض اش قرار میگیرید رو فورا جذب نکنید. آدم ها قدرت دارن خوراکی های مختلف رو ببینن و بررسی کنن ولی اونها رو مصرف نکنن حالا هر چقدر هم این خوراکی های رنگارنگ و دوست داشتنی باشن. اما عده بخصوصی قادرن خودشون رو در مقابل خوراکی های خوش آب و رنگی که به رایگان پیش روی اونها قرار گرفته حفظ کنن.
به طور مثال در واقعیت ما میتونیم از طریق اینترنت، یک سری بازی های رنگارنگ و سرگرم کننده رو دانلود کنیم و اینقدر بازیشون کنیم که معتادشون بشیم اما یک فرد باهوش میدونه که ممکنه این بازی ها با قصد خوبی ساخته نشده باشن و عادت بدی درون ما ایجاد کنن و خودش رو کنترل میکنه و حتی شده درون این بازی ها تحقیق میکنه و در موردشون به دیگران تذکر میده اما به بازی معتاد نمیشه.
اگر در عالم خواب ببینید که یک خوراکی براتون خوشایند نیست یا برای شما حالت تهوع ایجاد میکنه، میتونه به این معنی باشه که احساساتی در اطراف شما هست و در معرض شون هستید که ظاهر خوبی دارن یا سعی دارن خودشون رو بی ضرر نشون بدن اما شما با کمی دقت میتونید بفهمید که این خوراکی های عادی مناسب حال روحی شما نیستن. گاهی اوقات یک خوراکی به خودی خود بد هم نیست، اما روح هر فرد به شکل متفاوتی فکر و تجربه میکنه و ممکنه بهتر باشه از مصرف خوراکی های فکری ای که مطابق ذائقه ی شما نیستن خودداری کنید.


تعبیر خواب خوراکی ها

خوراک و مواد خوردنی در رویا بسیار مشاهده می شوند و با مفاهیمی مثل سرشار شدن یا بهره گرفتن از منبعی خاص مرتبط می باشند. زمانی که در رویا مشغول خوردن یک خوراکی هستید، باید بدانید که آن خوراک خاص به صورت سمبلیک ظاهر شده است و می تواند نشان دهنده ی یک احساس، یک منبع فکری یا نیروی خلاقیت باشد که در زندگی بیداری سعی دارید یا در شرف بهره مند شدن از آن هستید.

در عین حال خوراکی های منزجر کننده می توانند به منابعی که برای شما جالب نیستند یا علاقه ای به آن ها ندارید اشاره داشته باشد و خوراکی های خوشایند، به موضوعات مورد علاقه ی شما. میوه ها، حبوبات، سبزیجات و تمام چیز هایی که آن ها را میل میکنید، دارای مفاهیم سمبلیک هستند.

تعبیر خواب میوه ها

میوه ها در رویا به خوشی ها و لذات کوتاه مدت و ارزان اشاره دارند. آیا شما در زندگی بیداری فردی هستید که درباره ی لذت بردن روزمره از مسائل ساده دچار عذاب وجدان، دودلی یا نگرانی می شوید؟ به هر حال غالب رویاهایی که شامل میوه هستند از شما می خواهند تا لذت های ساده ی روزمره رو دریابید و از آن ها بهره مند شوید.

میوه ها به همین ترتیب در زندگی بیداری خوراکی های لازم برای سلامتی بدن و در عین حال جز خوراکی های فرح بخش است.

تعبیر خواب گوشت

گوشت ها به عنوان مواد غذایی اساسی در زندگی روزمره ی انسان ها می توانند نشان دهنده ی تلاش و علاقه ی فرد برای کسب ثروت و رفاه باشد. از طرفی اگر شما در زندگی بیداری فردی گیاه خوار باشید، خوردن گوشت در رویا می تواند به افکار شما درباره ی گیاه خواری و جهان بینی ای که به واسطه ی این سبک زندگی در پیش گرفته اید اشاره داشته باشد.

تعبیر خواب نوشیدنی ها

آب در تعبیر خواب روانشناسی مرتبط با احساسات می باشد. نوشیدنی ها در رویا می توانند به روزمره ای آسان و راحتی شخصی اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان به دنبال تفریح و استراحتی بدون دغدغه و فارغ از شلوغی و حرکت باشید. این رویا به شما پیشنهاد میکند که در محیط اطراف خود جست و جو کرده و باور کنید که راه های بسیار متنوع و ساده ای برای رسیدن به این هدف وجود دارد.

تعبیر خواب سبزیجات

دیدن و خوردن سبزیجات در رویا، با رشد و پویایی در لذت های روزمره اشاره دارد. ممکن است در این زمان با دغدغه هایی درباره ی سلامت جسمی نیز رو به رو باشید. به هر حال ایده های شما در زمان حاضر، بیشتر به سمت روش های ساده و پیشگیرانه نزدیک می باشد. شما به دنبال شیوه ای از گذران روزمره هستید که بدون این که هزینه و زحمت زیادی را بر شما تحمیل کند، سلامت روانی یا جسمی را برای شما تضمین کند.

تعبیر خواب شیرینی و تنقلات

این خوراکی ها در رویا در دو وجه ظاهر می شوند. ما در واقعیت آموخته ایم که استفاده از شیرینی و تنقلات باید کنترل شده و با وسواس باشد. به هر حال دیدن این سمبل ها در رویا می تواند به وسواس شما برای لذت بردن از موضوعات حساسیت برانگیز و در عین حال دوست داشتنی اشاره داشته باشد.

 هر چه که در رویای شما با طعم خوبی همراه باشد، به موضوعی اشاره دارد که در زندگی بیداری، برای شما تجربه ی آنی فوق العاده ای فراهم آورده که می تواند شما را وابسته ساخته باشد. به هر حال باید بدانید که شما در حال دیدن بخش کوچکی از ماجرا هستید و ممکن است این رویا از شما بخواهد تا درباره ی ابعاد مهم تری از موضوع تحقیق کرده و درک کنید که این موضوع جذاب چگونه می تواند در عین جالب و خوشایند بودن، برای شما نگرانی هایی را ایجاد کرده باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...