تعبیر خواب چیپس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۲ دیدگاهتعبیر خواب چیپس
اپدیت ۲۰۲۲
ممکنه در عالم خواب ببینید که مشغول خرید چیپس هستید یا علاقه زیادی به خوردن چیپس دارید. خوراکی ها یکی از مهم ترین و رایج ترین سمبل های دنیای خواب هستن که با بررسی و تفسیر دقیق این خواب ها میشه چیزای بسیار زیادی یاد گرفت و بیشتر از زندگی لذت برد. خوراکی هایی که در عالم خواب میبیند نماد احساسات خوب و بدی هستن که از آدم ها و دنیای اطراف خودتون دریافت میکنید. پس خیلی مهمه که به محتوای خوراکی ای که مصرف میکنید توجه داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید که خوراکی رو از چه طریقی به دست میارید. به طور مثال دزدیدن خوراکی یا به زور گرفتن خوراکی از دیگری کار خوبی نیست و وقتی همچین تصویری در عالم خواب ظاهر میشه میتونه به معنی به دست آوردن یک احساس خوب اما نامشروع باشه که دینی رو بر گردن شما ایجاد میکنه.

تعبیر خواب چیپس

چیپس طعمی شدید و ترش و شور یا تند داره و میتونه به شکل های مختلفی تولید بشه و به فروش برسه. عمدتا از این خوراکی برای اوقات فراغت یا سیر کردن شکم در مواقعی که نیاز به یک غذای آماده و سریع و خوشمزه داریم استفاده میشه. چیپس از گیاه پر انرژی و نشاسته ای سیب زمینی درست میشه و از این بابت دارای ارزش غذایی قابل توجهی هم هست. به همین جهت وقتی شما در عالم خواب با سمبل چیپس رو به رو میشید به این معنیه که در واقعیت در معرض دریافت یک انرژی مثبت قابل توجه هستید که میتونه احساس خوبی رو برای شما ایجاد کنه. تنقلات و غذاهای آماده هر چند شیوه ی غذایی دائمی خوبی نیستن اما میتونن به صورت پراکنده استفاده بشن و تجربه ی خوبی رو برای افراد ایجاد کنن. به همین ترتیب وقتی در عالم خواب با سمبل چیپس رو به رو میشید باید بدونید که این احساسی نیست که شما بتونید مدام و به عنوان احساسات مهم و اصلی زندگی به دنبالش برید و تهیه اش کنید و برای داشتن روح و روانی سالم، به احساسات سطح بالا تر و متنوع تری نیاز دارید. در دنیای واقعی، تهیه و انتخاب مواد غذایی سالم و خوب یک چالش مهم محسوب میشه و هیچ کدوم از ما دوست نداریم در این مورد به ناکامی برسیم. در سطح روحی و روانی هم ما ناخودآگاه به دنبال احساسات مثبت مختلفی هستیم تا روحمون بتونه ازش تغذیه کنه و رشد کنه. به این ترتیب خیلی مهمه که شما خوراکی های خوبی رو به روحتون برسونید. پس اگر در عالم خواب دیدید فردی منفی و غیر قابل اعتماد به شما خوراکی داد، میتونه به این معنی باشه که باید بیشتر مراقب احساسات منفی باشید و ناخودآگاه و از روی غفلت، از این احساسات تغذیه نکنید.

تعبیر خواب چیپس

چیپس نوعی خوراکی سرگرم کننده است که بیشتر به عنوان خوراکی کاذب شناخته شده است. به هر حال دیدن این خوراکی در رویا می تواند به صورت سمبلیک و دارای مفهومی خاص برای شما باشد.

پیش از هر چیز باید بدانید که خوراکی ها در رویا می توانند به خوراک فکری شما اشاره داشته باشند. مسائلی که در نحوه ی تصمیم گیری و قضاوت و جهان بینی شما تاثیر می گذارند. اگر در رویا مشغول خوردن خوراکی خاص باشید باید بدانید که شما سعی دارید تا از موضوعی خاص تغذیه و سرشار شوید.

از طرفی، چیپس با سمبل های روغن و سیب زمینی و نمک مرتبط است. بر خلاف شناختی که در دنیای واقعی از چیپس پیدا کرده ایم، باید بدانید که این ماده، خوراکی ارزشمند است و می تواند انرژی زیادی را تولید کند.

این رویا می تواند به تلاش شما برای پیدا کردن منبع انرژی و انگیزه در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. همچنین این رویا می تواند نشان دهنده ی مسائل و رفتار هایی باشد که در شما کشش و انگیزه را ایجاد می کنند.

تعبیر خواب دریافت چیپس از دیگران

اگر در رویا مشاهده کنید که از فرد دیگری چیپس دریافت می کنید باید بدانید که این رویا به نحوه ی تاثیر گذاری افکار گوناگون بر شما اشاره دارد. فردی که در رویا مشاهده میکنید می تواند صرفا به بخشی از رفتار و افکار شما اشاره داشته باشد.

برای تعبیر این رویا باید توجه داشته باشید که فردی که در رویا به شما چیپس تعارف می کند برای شما سمبل چیست و مجسم کردن این شخص چه خاطراتی را در ذهن شما زنده می کند. هم اکنون و در زندگی بیداری چه موضعی نسبت به این شخص دارید؟ از او بیزار هستید یا با او احساس صمیمیت دارید؟

 به هر حال اگر در رویا چیپس را از این شخص قبول کنید، این رویا به شما می گوید که چگونه دیگران یا طرز فکری خاص شما را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شود تا نوعی رفتار همدلانه را از خود بروز دهید.

ممکن است در این زمان از این که تحت تاثیر این فرد یا افراد یا افکار خاص قرار میگیرید احساس ناراحتی داشته باشید، این رویا به شما میگوید که محرک شما برای تحت تاثیر قرار گرفتن چیست. این محرک می تواند به دلیل محبت های سطحی یا دست و دلبازی یا نوعی خوشی آنی باشد که توسط محرک بیرونی در شما ایجاد می شود.

 تعبیر خواب چیپس و ساخت لذت های نامتعارف و ساده

چیپس می تواند به لذت هایی اشاره داشته باشد که به سادگی به دست می آیند و نیاز به هزینه و وقت زیادی ندارند. شاید بهتر باشد تا در این رویا خود را با کار هایی سرگرم کننده و ساده خوشحال کنید. همان طور که سیب زمینی در حالت عادی طعم بخصوصی ندارد اما با سرخ شدن و نمک طعم لذیذی پیدا می کند.

این خواب به شما یادآور می شود که چه کار هایی به راحتی و بدون مشقت برای شما خوشحالی را فراهم می آورند. اگر هم اکنون به دنبال لذت هایی هستید که خرج زیادی داشته یا وقت زیادی از شما می گیرند، این رویا به شما می گویند که چگونه می توانید با پایین آوردن سطح توقعات خود از زندگی لذت ببرید و به تقویت روانی خود کمک کنید.

در مجموع می توان گفت که دیدن این رویا به تلاش و میل شما برای کسب لذت و سرگرمی اشاره دارد. این رویا از شما می خواهد تا این نیاز خود را قدر دانسته و با وجود مشغله یا نگرانی های موجود، هر روز فرصتی را برای لذت بردن از تنهایی و لذت های خاص خود صرف کنید. انرژی خود را بازیابی کنید و خودتان را دوست بدارید. شادی می تواند محرکی قوی باشد تا به بهترین شکل ممکن با مشکلات زندگی مبارزه کنید.

 • .

  .

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۷:۰۴

  سلام
  من رویایی دیدم با خوانواده به پارک داشتیم میرفتیم (پارکی کا در خود شهر ما است ولی ۵ ساله که خراب شده دیگه پارک نیس هیچکی نمیره ولی وسایل بازی هست ) پارک خیلی بزرگ تر خیلی زیبا تر همه جا درخت سبز چمن... بود خیلی مردم اونجا بودن من داشتم قدم میزدم و دستم چیپس بود ۲ تا بچه امدم ازم چیپ خواستن منم کل چیپسمو بهشون دادم( میگم بچه خودم ۱۳ سال دارم اونا تقریبا ۷ سال داشتن)
  بعد نشستم وسط چمن یکمی بعد از خواب بیدار شدم ( تو پارک اول سرسره اینا رفتیم با خوانواده بعد اونا رفتن خونه منو برادرم موندیم ولی برادرم پیشم نبود کلا تنها بودم ).

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام دوست عزیز تعبیر خواب شما در سایت درج شد، می تونید از لینک زیر مطالعه اش کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/307829-تعبیر-خواب-با-موضوع-چیپس
 • .

  .

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۹:۵۰

  لطفا تعبیر رو زود بگین خیلی ممنون ازتون 🙏🙏