تعبیر خواب بستنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بستنی

خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل نیاز درونی ما به دریافت خوراک فکری و روحی می باشد. هر خوراکی با توجه به ترکیب، مزه، خاصیت و کاربردی که در فرهنگ عمومی و مناسبات اجتماعی دارد، مفهوم روانی خاصی را نیز به خود اختصاص می دهد.

تعبیر خواب بستنی خوردن: بستنی خوردن در خواب می تواند به نیاز درونی شما برای کسب خوراک های فکری با موضوعاتی مثل شادی، نوستالژی، کودکی و خاطرات شیرین مرتبط باشد.

تعبیر خواب بستنی زعفرانی: این خواب می تواند به نیاز روانی شما برای کسب خوراک فکری، با موضوع عشق و موضوعات رمانتیک و نوستالژیک و شاد دوران کودکی مرتبط باشد.

تعبیر خواب بستنی خریدن: خرید و فروش در خواب، با مفهوم اعتماد به نفس مرتبط می باشد. این خواب از شما می خواهد تا از قدرت های روانی و اعتماد به نفس خود برای کسب خوراک فکری مرتبط با سمبل بستنی استفاده کنید.

تعبیر خواب بستنی میوه ای: بستنی میوه ای از شما می خواهد تا ایده ها و مطالب و هنر هایی که موجب شکوفایی و خلاقیت شما و ایجاد شادی در درون شما می شوند را شناخته و از این طریق به پرورش استعداد های فکری خود کمک کنید.

تعبیر خواب بستنی خوردن مرده: مرده ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل بخشی از افکار و عادت های شما در گذشته می باشد که هم اکنون احساس می کنید که آن ها را کنار گذاشته و فراموش کرده اید. این خواب نشان می دهد که این افکار هنوز در شما نمرده و به طور غیر مستقیم در حال تاثیر گذاری بر شما می باشد.

برای این که دلیل حضور سمبلیک این شخص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این فرد، چه احساسات و خاطراتی را در شما زنده می کند. درسی که از این فرد می گیرید، در حالت مثبت می تواند دارای یک مفهوم راهگشا برای برون رفت از بحران های فعلی در زندگی بیداری باشد.

بستنی خوردن مرده در خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که لازم است تا این عادات و عقاید فراموش شده را درک کرده و به شیوه ای منطقی به پرورش آن بپردازید و از نیروی این افکار در زندگی بیداری و در مواجهه با چالش های فعلی زندگی خود استفاده کنید.

تعبیر خواب بستنی کاکائویی: این خواب از شما می خواهد تا ایده های درونی خود برای کسب شادی و کنجکاوی را شناخته و آن ها را با اعتماد به نفس بیشتری بروز دهید. ممکن است از خلاقیت درونی خود در زمینه ای خاص بی اطلاع باشید اما در واقع شما نیازمندید تا به سطح بالاتری از اقتدار و اعتماد به نفس در مورد خودتان دست پیدا کنید. کاکائو در خواب، می تواند با طعم خاصی از لذت و یادگیری مرتبط باشد که ممکن است در زندگی بیداری، آن ها غیر قابل دسترس یا دست کم گرفته باشید.

تعبیر خواب بستنی دادن به کودکان: کودکانی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعادی از شخصیت شما هستند که نیازمند توجه و پرورش می باشند. این خواب از شما می خواهد تا چنانچه در زمینه ی یک هدف یا مهارت در مراحل ابتدایی می باشید، به خود سخت نگرفته و برای فراغت و شادی خود نیز ارزش بیشتری قائل شوید. همچنانکه ما از کودکان انتظار نداریم که مانند یک دانشجو یا فرد بزرگسال، به یادگیری مفاهیم سخت و پیچیده بپردازند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...