تعبیر خواب باسلوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب باسلوق

بسیار اتفاق می افتد که در رویاهای خود، با خوراکی ها رو به رو شویم. بسیار اهمیت دارد که در خواب، چه احساسی نسبت به باسلوق دارید. آیا اشتهایی برای خوردن باسلوق، در خود احساس می کنید؟ باسلقی که در خواب مشاهده می کنید به چه رنگ است و دیدن آن چه احساسی را در شما زنده می کند؟

غذا در خواب، با غذای روح مرتبط است. خوراکی های شیرین، اشاره به داده ها و افکاری دارند که باعث می شوند احساس مثبتی نسبت به زندگی پیدا کنید و زندگی برای شما شیرین تر جلوه کند. باسلوق می تواند به تلاش شما برای کسب لذت های ساده و بی تکلف مرتبط باشد.

باسلوق نوعی شیرینی است که در تهیه ی آن از دوشاب با شیره ی انگور، نشاسته، مغز بادام یا مغز هسته ی شیرین زردآلو و ادویه استفاده می شود. محتویات باسلوقی که در خواب مشاهده می کنید می تواند تا حد زیادی در تعبیر خواب شما موثر واقع شود. به طور مثال انگور در تعبیر خواب روان شناسی، با مفهوم خرد گره خورده است. این خواب می تواند به علاقه ی شما برای شنیدن حرف های شیرین اشاره داشته باشد.

دیدن شیرینی و باسلوق در خواب می تواند توصیه ای از ناخودآگاه شما باشد. او از شما می خواهد تا اطراف خود را از انسان ها یا اصواتی پر کنید که برای شما خوشایند هستند. مثل موسیقی یا برنامه های رادیویی مطبوع. این کار می تواند برای شما ایده بخش نیز باشد و مهارت های ذهنی شما را گسترش دهد.

با دیدن سمبل باسلوق در خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، چگونه می توانید اتفاقات شیرینی که در طول روز برایتان می افتد را بیشتر درک کرده و توجه بیشتری به آن ها داشته باشید؟ توجه یعنی جذب و هضم اتفاقات مثبت. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که لازم است تا به اتفاقات کوچکی که ممکن است آن ها را بی اهمیت فرض کرده و ساده از کنارشان بگذرید، توجه بیشتری داشته باشید. اتفاقاتی که می توانند احساسی مثبت در شما ایجاد کنند را قدر دانسته و از آن ها برای افزایش قدرت روانی خود استفاده کنید.

تعبیر خواب خوردن باسلوق شور: زمانی که باسلوق با طعمی آزار دهنده و غیر معمول ظاهر می شود، نشان دهنده ی نوعی بدبینی در زندگی بیداری است. این خواب از شما می خواهد تا علت بدبینی خود را شناخته و اجازه ندهید که موجب کسالت و ناراحتی شما شود.

تعبیر خواب درست کردن باسلوق: شما هم اکنون و در زندگی بیداری، به دنبال ایده های جدید یا پیدا کردن جوابی خلاقانه برای یک نیاز یا چالش روانی هستید. ممکن است در بیداری توانایی و اطلاعی از نحوه ی درست کردن باسلوق نداشته باشید اما در خواب، به خوبی از پس درست کردن آن برآیید.

این خواب از شما می خواهد تا توانایی ها و استعداد های درونی خود را شناخته و از آن ها در جهت بهبود کیفیت زندگی خود استفاده کنید. حتی اگر این ایده ها در ظاهر کوچک و بی اهمیت باشند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...