تعبیر خواب آب نبات

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب نبات

بسیار اتفاق می افتد که در رویا های خود، با خوراکی های خوشمزه رو به رو شویم. ممکن است در رویا آن ها را بخوریم، طعم آن ها را احساس کنیم و تجربه ای خوشایند اما غیر واقعی داشته باشیم. از طرفی ممکن است در واقعیت چندان متوجه این خوراکی ها نبوده و اصلا به آن ها فکر نکرده باشیم و این سوال پیش بیاید که ظهور این سمبل در رویا به چه دلیل بوده است؟

تمام سمبل هایی که در رویا مشاهده می کنید دارای مفهوم خاصی هستند. تفسیر این سمبل ها با استفاده از ویژگی ها و نقش آن ها در فرهنگ و تاریخ صورت می گیرد، اما در نهایت همگی آن ها دارای معنای روانی هستند. زمانی که آب نبات را در رویا مشاهده می کنید، باید توجه داشته باشید که آب نبات چه احساسی را برای شما زنده می کند و یادآور کدام دسته از خاطرات شما می باشد.

مفهوم این رویا می تواند با درسی که از یک تجربه ی قدیمی گرفته اید مرتبط باشد. این رویا هم اکنون به شما مخابره شده چون احتمالا هم اکنون و در زندگی بیداری با چالشی مشابه گذشته رو به رو هستید.

 برای تفسیر سمبل آب نبات، باید توجه داشته باشید که آب نبات، با مفهوم شیرین بودن، احساسات کودکانه و تجربیات خوشایند، یا میل شما برای تفریح و سرگرمی و شادی مرتبط است. در واقع آبنبات می تواند شما را به شاد زیستن دعوت کند.

آب نبات و بخصوص آب نبات شیرین، از مخلوط غلیظ شکر با آب به همراه افزودنی هایی خوش طعم کننده و رنگ دهنده ساخته شده و بعضی مواقع منجمد می شود.

 در آمریکای شمالی، آب نبات به مجموعه ی متنوعی اطلاق می شود که شامل آبنبات چوبی، آب نبات شکلاتی، آب نبات لیسی، تافی پاستیل، آدامس، نوعی شیرین و خمیر مانند به نام مارش مالو و شیرین بیان، آب نبات ترش، آب نبات شور، آب نبات سخت و غیره است.

می توان با لعاب دار کردن سبزیجات و میوه ها و مواد خشک توسط شکر، محصولات قندی تولید کرد. اگر شما در واقعیت یک تولید کننده و اجراگر باشید، این رویا می تواند به تصمیمات و ایده های خلاقانه ی جدید شما اشاره داشته باشد. از نظر شیمیایی، قند آب نبات به دو دسته ی کلی تقسیم می شود. آب نبات بلورین و آمورف. آب نبات بلورین، سخت نیست و کریستال آن مشابه کریستال مواد معدنی است. اما بافت آن از قند تشکیل شده و از طریق فرایند تبلور، که باعث می شود به راحتی تکه شود، به دست می آید.

فوجت، کرم و فوندانت نمونه هایی از آب نبات بلورین هستند. آب نبات آمورف ساختار کریستالی آشفته دارد. آن ها معمولا دارای غلظت ای بالاتر قند و بافت جویدنی، سخت و شکننده هستند. دیدن این سمبل ها در رویا می تواند به یک تجربه ی عاطفی شیرین یا تلاش برای مقبول واقع شدن در زمینه ی کار و تحصیل اشاره داشته باشد.

این رویا به شما می گوید که ممکن است هم اکنون و در زمینه ی شغلی، در پی کسب یک تجربه ی شیرین یا یک پیشنهاد خوشایند باشید. شما در درون میل زیادی برای ایجاد یه فرصت جدید را دارید اما ممکن است که هنوز ایده های خود را کامل نکرده باشید. این رویا به شما می گوید که شما دقیقا به دنبال چه چیزی هستید و هم اکنون بهتر است انگیزه های خود را در چه جهتی به حرکت اندازید.

آب نبات همچنان که گفته شد می تواند با معصومیت و کودکی همراه باشد. پس زمانی که به عنوان یک راهنمای حرفه ای ظاهر شود، از شما می خواهد تا صداقت خود را حفظ کرده و با مصلحت اندیشی و معصومیت، به عملی کردن ایده های خود بپردازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...