تعبیر خواب اسفناج

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اسفناج

بسیار اتفاق می افتد که در رویا های خود با گیاهان و مواد خوراکی رو به رو شویم. در تعبیر خواب، به ساختاری فراتر از خوراکی بودن گیاهان نگاه می شود. در واقع گیاهان در رده ی موجودات زنده قرار داده می شوند و در برخی فرهنگ ها، از ارزش معنوی خاصی برخوردارند. گیاهان یادآور زندگی و حیات هستند. آن ها با مفهوم سلامتی گره خورده اند و از ما می خواهند تا ورای سیر شدن و رفت گرسنگی، به درونیات و جهان بینی خود اهمیت دهیم. آن ها می توانند در نقطه ی مقابل فساد و مرگ ظاهر شوند.

اسفناج یک گیاه علفی یک ساله است که برگ آن را پس از ریختن در تغذیه به کار میبرند. اسفناج یک مجموعه ی غذا و شفا می باشد که یا پس از پختن با غذا خورده می شود یا در موارد نادری، شیره ی تازه ی آن را با شکر در معالجه ی کمبود ویتامین ها تجویز می کنند. اسفناج یکی از بهترین سبزی های غذایی است. خوردن اسفناج برای رشد اندام ها، نمو دندان ها، ترمیم استخوان های شکست، تقویت جوان ها و افراد ضعیف بسیار مفید است.

دیدن گیاه اسفناج در خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که دست از تکاپو برداشته و به سلامت روانی و تقویت درونی خود توجه بیشتری کنید. شاید لازم باشد تا مدتی را استراحت کرده و از کار سخت دست بکشید.

تعبیر خواب اسفناج چیدن: زمینی که در خواب مشاهده می کنید، استعاره از زمین افکار و محصول، نشان دهنده ی نتیجه ی تلاش های شماست. این خواب از شما می خواهد تا نتیجه ی تلاش های خود در زندگی بیداری را قدر دانسته و از آن ها برای بهبود مهارت های خود استفاده کنید. این خواب از شما می خواهد تا اطلاعاتی که در طول زمان کسب کرده اید را به هیچ عنوان دست کم نگیرید و از آن ها برای برون رفت از چالش های فعلی استفاده کنید.

تعبیر خواب اسفناج خوردن: خوراکی در خواب استعاره از غذای روح یا روان است و اشاره به ایده یا فکری دارد که نیاز های روانی یا ضعف ها و کمبود های درونی شما را برطرف می سازد. این خواب از شما می خواهد تا به استراحت و سلامت روانی خود اهمیت بیشتری بدهید.

تعبیر خواب اسفناج شستن: آب در تعبیر خواب روانشناسی با سمبل احساسات و ناخودآگاه مرتبط است. این خواب از شما می خواهد تا در انتخاب و شناخت منباع الهام بخش خود در زندگی بیداری از هیجانات و احساسات درونی خود استفاده کرده و ضعف ها و کمبود های روانی خود را جبران کنید.

تعبیر خواب اسفناج کندن: اجازه ندهید که ثمره ی تلاش ها و مطالعاتتان بدون استفاده بماند. مطالعات خود را در مسیر های مفید و خلاقانه به جریان انداخته و از نتایج آن بهره مند شوید.

تعبیر خواب اسفناج کوهی: ممکن است راه دشواری را برای رسیدن به دانش یا مهارتی خاص طی کرده باشید. اما هم اکنون در حال دست کم گرفتن یا بی توجهی به آن ها باشید. این خواب از شما می خواهد تا مهارت ها و دست آورد هایی که در طول زمان کسب کرده اید را قدر دانسته و از آن ها برای برون رفت از چالش های فعلی استفاده کنید.

تعبیر خواب کاشتن اسفناج: نسبت به گسترش مهارت ها یا ایده های خود جسارت بیشتری به خرج دهید حتی اگر احساس می کنید که در ظاهر اهمیت چندانی ندارند. این خواب به شما می گوید که چنین مهارت هایی می توانند در طولانی مدت برای شما سود آور واقع شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...