تعبیر خواب اسپاگتی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اسپاگتی

بسیار اتفاق می افتد که در رویا های خود با مواد غذایی رو به رو می شویم. بسیار اهمیت دارد که در هنگام دیدن چنین رویایی، چه احساسی را با دیدن مواد غذایی تجربه می کنیم. غذا در مجموع استعاره ای از غذای روح است. غذایی که در رویا مشغول خوردن آن هستید، چیزی است که هم اکنون به عنوان یک مکمل روحی به آن نیاز دارید.

 غذا به شما کمک می کند تا کمبود های درونی خود مثل شادی، نیاز به سرزندگی و سلامتی روانی را برطرف کنید. برخی از غذا ها و مواد خوراکی، با توجه به ارزش غذایی شان، دارای اهمیت و نقش بیشتری در سلامتی انسان هستند. اسپاگتی با مفاهیمی مثل خمیر، شادی، فراغت، و فست فود مرتبط است. دیدن این غذا در رویا، می تواند برای شما یادآور خاطرات یا تجارب دوران کودکی باشد.

برای درک مفهوم چنین رویایی بهتر است با اسپاگتی و زمینه ها و نقش آن در زندگی بیداری انسان ها آشنا شویم.

رشتار یا اسپاگتی که در میان عام به آن ماکارونی میگویند، نوعی پاستای استوانه ای نازک و کشیده با ریشه ی ایتالیایی و سیسیلی است و به عنوان یکی از غذاهای محبوب ایتالیایی شمرده می شود که غالباً از سمولینا یا آرد معمولی و آب تهیه می شود.

ابتدا در آب جوش رشته های اسپاگتی را اضافه می کنند و می گذارند تا کمی بپزد. در حین قل زدن کمی روغن و کمی نمک هم به آن اضافه می کنند تا رشته ها به هم نچسبند، سپس به آن سس ماکارونی که غالباً ترکیبی است از سبزیجات، گوشت، روغن زیتون و رب گوجه فرنگی اضافه می کنند. در ایران علاوه بر موارد قبلی سویا، سیب زمینی، نخود فرنگی، قارچ، فلفل دلمه، هویج و پیاز نیز به انتخاب آشپز اضافه می گردد و بعد آن را می خورند اما در ایران پس از این کار آن را دم هم می کنند.

اگر شما در رویا در حال پخت اسپاگتی باشید، یعنی در تلاش هستید تا سرگرمی یا شادی جدیدی را در زندگی بیداری فراهم آورید. این رویا از شما می خواهد تا به رغم مشکلات یا گرفتاری هایی که در روزمره ی خود احساس می کنید، برای سلامت روانی خود ارزش قائل شده و در صورت امکان، حداقل سرگرمی های مورد نیاز خود را در زمان مناسب فراهم آورید.

هم چنین این رویا به شما یادآور می شود که سرگرمی های خوب، الزاما گران یا پردردسر و بغرنج نیستند. اسپاگتی غذایی است که می توان در پخت آن سلیقه و تنوع زیادی با توجه به ترکیبات به خرج داد. این رویا از شما می خواهد تا مواد در دسترس خود را شناخته و از آن ها به شکل خلاقانه ای استفاده کنید. در واقع استراتژی شما در این زمان می تواند مثل یک آشپز خلاق باشد.

در مجموع، چنین رویایی از شما می خواهد تا بدون توجه به شرایط ناامید کننده ای که ممکن است در محیط اطراف، چه در زمینه های شغلی چه عاطفی یا تحصیلی در جریان است، از خلاقیت خود استفاده کنید. خلاقیت شما در هر صورت می تواند به بازده کیفیت کاری شما کمک کرده و شرایط روانی بهتری را برای شما فراهم آورد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...