تعبیر خواب والیبال

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب والیبال

والیبال در خواب می تواند به میل درونی شما برای پیوستن به کار های تیمی و تقویت روحیه ی همدلی اشاره داشته باشد. شما به دنبال وضعیتی با ثبات و ارزشمند در محیط شغل یا زندگی عاطفی خود هستید. این خواب از شما می خواهد تا میزان نقش دیگران در پیشبرد اهداف خود را در نظر گرفته و بی گدار به آب نزنید. به دنبال تقویت آن دسته از مهارت های روانی خود باشید که به شما کمک می کنند تا ارتباطی موثر با دیگران گرفته و اعتماد به نفس خود در هنگام حضور در جمع را تقویت کنید. این تفسیر قوی تر می شود زمانی که در خواب، خود را عضو یک تیم والیبال مشاهده کنید.

خوابی با موضوع والیبال از شما می خواهد تا متوجه حرکت های تیمی خود باشید. پیش از نقد کردن استراتژی و نحوه ی حرکت دیگران، حرکات خود را زیر نظر گرفته و تا جای ممکن بی نقص به نظر برسید. حرکت مثبت شما به ثورت انفرادی می تواند بیشترین کمک را به حرکت جمعی پروژه کند.

اگر در خواب احساس کنید که در حال مشاهده ی یک تیم والیبال از تلویزیون هستید باید بدانید که این خواب گاها می تواند به دیدگاه های جامعه شناسانه ی شما اشاره داشته باشد. ممکن است در حال مطالعه یا درک غرایز افراد در روابط جمعی باشید و هنوز به جمع بندی کامل و قابل اتکایی نرسیده باشید.

این خواب از شما مب خواهد تا متوجه تاثیر رسانه ها بر رفتار و عملکرد خود باشید. اجازه ندهید که سخنان و دیدگاه های افراد غیر کارشناس یا غیر قابل اعتماد بر رفتار های روزمره ی شما اثر منفی بگذارد.

اگر در خوابی با موضوع والیبال احساس کنید که مصدوم شده اید، باید بدانید که این خواب، اشاره به ضعف یا مشکلی دارد که در زندگی بیداری و در زمینه ی پروژه هایی که در حال پیگیری آن ها هستید برای شما ایجاد شده است. ممکن است برخی دیدگاه های شما دچار وقفه یا ضعفی جدی شده باشند. ضعفی که به تازگی متوجه آن ها شده اید یا نقدی که به تازگی آن ها درک کرده اید. تمام افراد تیم، ابعاد شخصیتی خودتان هستند و باید بدانید که یک ضعف کوچک نمی تواند دلیل بر توقف یک پروژه یا مطالعه باشد.

 همان طور که آسیب دیدن از یک انسان در جامعه نمی تواند نقدی بر تمام جامعه و زیر سوال بردن بشریت باشد. این خواب از شما می خواهد تا به درونیات خود توجه کرده و بخشی که دچار احساس ضعف یا ناراحتی شده است را درک کنید. این ضعف یا ناراحتی مربوط به کدام دسته از ارزش ها یا ابژه هاست؟ چگونه می توانید به شیوه ای موثر برای رفع این فقدان درونی اقدام کنید و این ناراحتی را با دیگران در میان بگذارید؟ این خواب اخطاری از ناخودآگاه شماست مبنی بر این که اجازه ندهید ناراحتی ها و تنگناهای عاطفی یا منطقی، کیفیت کار شما را کاهش داده و در طولانی مدت، احساس دلسردی یا شکست را برای شما ایجاد کنند.

شاید لازم باشد تا در این دوره ی زمانی، مدتی کوتاه از پروژه های خود فاصله بگیرید و به رفع فقدان ها بپردازید اما این وقفه های جزئی، نشان دهنده ی از بین رفتن فرصت ها و موقعیت ها نیست.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...