تعبیر خواب علم کشاورزی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کشاورزی

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با شغل های مختلف رو به رو شویم در حالی که در زندگی بیداری به چنین شغل هایی اشتغال نداریم. همچنین ممکن است دیگران را در خواب خود مشغول کشاورزی مشاهده کنید. در این حالت باید بدانید که تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور سمبلیک دیگران را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس یا فکری را در شما زنده می کند؟ درسی که از این اشخاص می گیرید، چگونه الهام بخش شما برای برون رفت از بحران های فعلی در زندگی بیداری می باشد؟

بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن خوابی با مضمون کشاورزی چه احساساتی را تجربه می کنید. به طور مثال در حال کشت چه محصولی هستید و رضایت شما از روند کار به چه شکل است؟ حتی ظاهر و وضعیت جوی ای که در خواب با آن رو به رو هستید می تواند در تعبیر خواب شما موثر باشد.

در حالت کلی می تواند گفت که کشاورزی، نشان دهنده ی ایده ها یا افکار و اهدافی است که در زندگی بیداری در پیش گرفته اید. شما ممکن است در حال یادگیری مهارت های جدیدی باشید که دیدگاه های شما را نسبت به زندگی گسترش می دهد. ممکن است مطالعات جدیدی را در پیش گرفته باشید که در حال ایجاد خلاقیت در شما هستند. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این افکار و مطالعات جدید را شناخته و ارزش آن ها را دست کم نگیرید.

تعبیر خواب کشاورزی مرده: ممکن است در خواب فردی را در حال کشاورزی مشاهده کنید که می دانید در زندگی بیداری فوت کرده است. در این حالت باید بدانید که شما در حال مشاهده ی بخشی از عادات و ارزش های فراموش شده ی خود هستید. برای این که دلیل حضور این شخص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این شخص، شما را به یاد کدام دوره از زندگی تان می اندازد؟ اگر این شخص برای شما کاراکتری مثبت باشد، خواب از شما می خواهد تا از شخصیت این فرد برای پیشبرد مطالعات و اهداف خود در زندگی بیداری الهام بگیرید.

تعبیر خواب کشاورزی سرسبز: این خواب نشان دهنده ی دیدگاه مثبت شما نسبت به مفاهیم و مهارت های جدیدی است که هم اکنون و در زندگی بیداری در حال یادگیری آن ها هستید. در واقع سرسبزی، پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که داده های جدید افکار شما به شدت مثبت بوده و موجب ایجاد افکار مثبت یا ایده های خلاقانه در شما شده است. این خواب از شما می خواهد تا مطالعات خود را پیگیری کرده و از انگیزه های جدید به وجود آمده برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

در مجموع می توان گفت که کشاورزی ثروتی روانی است که ممکن است نادیده گرفته شده باشد. خاکی که در حال کشاورزی  هستید، استعاره از خاک وجود شماست که به شما کمک می کند شخصیتی پویا و بالنده داشته باشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...