تعبیر خواب کسب و کار

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کسب و کار

کسب و کار در خواب ، سمبل تلاش فکری و روحی ، در جهت کسب فرزانگی و اطلاعات جدید است . یک کسب و کار خوب ، فردی را نشان می دهد که با تلاش و ممارست ، در پی کسب تجارب و اطلاعات جدید ، برای ارتقاء سطح افکار و مهارت خود است .

از طرفی ، کسب و کار بی رونق و فقیر ، نشان دهنده ی شرایط  بی رونق و کساد ، از نظر روحی و معنوی است .

فردی که در خواب شما ، کسب و کاری بی رونق دارد ، سمبل آن بخش از افکار یا شخصیت شماست که هم اکنون ، دچار کم کاری و بی رونقی شده است .

با دیدن این خواب ، در درجه ی اول توجه داشته باشید که آن فرد در ذهن شما ، سمبل چیست ؟ او یاد آور چه خاطرات و افکاری است ؟ در اثر معاشرت و شناخت آن شخص ، کدام بخش از افکار یا عقاید شما تحت تاثیر قرار گرفته است ؟

زمانی که به این شخص فکر می کنید ، کدام احساسات بر شما غالب می شود ؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فرد مورد علاقه ی شما ، کسب و کاری بی رونق دارد ، این خواب نشان می دهد که شما ، در این زمان و در زندگی بیداری ، از افکار و عقایدی که داشته اید ، مایوس شده اید ، اما قدرت کنار گذاشتن و فراموش کردن آن ها را ندارید. به خصوص در مورد مسائل عاطفی و احساسی .

اگر در خواب صاحب کسب و کار باشید ، به این مورد توجه داشته باشید که تا چه اندازه به شغل خود علاقه دارید . آن کسب و کار سمبل افکار و مشغولیت های شما در زندگی بیداریست که منافع مادی و معنوی را برای شما در پی دارد . اگر به کسب و کار خود بی علاقه باشید ، نشان دهنده ی این موضوع است که نسبت به پتانسیل و ایده های خود ، بی تفاوت هستید و ممکن است در این زمان ، آن ها را نادیده گرفته باشید.

اگر در خواب مشاهده کنید که ورشکست شده اید ، این خواب نشان دهنده ی احساس بدی است که نسبت به افکار و ایده های خود در زندگی بیداری دارید . ممکن است در این زمان ، ایده های خود را ناکامل و غیر قابل اعتماد بدانید و از به کار بستن آن ها ، برای پیشبرد اهدافتان خودداری کنید .

این خواب از شما می خواهد که این بدبینی را کنار گذاشته و با دید منطقی و استفاده از مشورت دیگران ، ایده های خود را ارزیابی کرده و به کار بگیرید .

همان گونه که پول در خواب به میزان اعتماد به نفس و پتانسیل روحی فرد ، و سرمایه های فکری ما اشاره دارد ، کسب و کار می تواند سمبل نحوه ی کسب این اعتماد به نفس و توانایی ها باشد .

کسب و کار شما در خواب چگونه است ؟ آیا از مشغولیت خود رضایت کافی دارید ؟ چه ایرادات یا ناراحتی هایی در رابطه با کسب و کار خود احساس می کنید ؟ چگونه می توانید این احساسات بد را برطرف کنید و نسبت به ایده های خود احساس خوبی پیدا کنید ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...