تعبیر خواب علم جغرافیا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب علم جغرافیا

بسیار ممکن است که در خواب های خود با علوم و حرفه های مختلفی رو به رو شویم یا احساس کنیم که در حال آموختن تخصصی آن ها هستیم در حالی که در دنیای واقعی علاقه یا شناخت خاصی نسبت به آن علوم نداریم. در این حالت باید بدانید که علم یا درسی که در خواب با آن رو به رو می شوید، دارای معنای روانی است و برای درک حضور سمبلیک آن، باید به شناخت و درک فلسفه ی آن علم پرداخت.

جغرافیا با زمین و ویژگی های اتمسفر مرتبط است. زمین و ویژگی های آن، استعاره از درونیات انسان است. از طرفی زمین، اشاره به آن بخش از ویژگی ها و دیدگاه های شما دارد که در حالت هوشیاری برای شما قابل درک و روشن است. در مقابل این سمبل، نجوم و اجرام آسمانی قرار دارند و اشاره به استعداد هایی دارند که در شما موجود هستند اما از ماهیت آن ها بی اطلاع هستید.

تعبیر خواب کتاب جغرافیا: ممکن است در این زمان به دنبال راه هایی برای کشف و شناخت اطلاعات و مهارت های خود باشید که در طول زمان انباشت شده اند. اطلاعاتی که به شما کمک می کنند تا با مشکلات خود در زندگی بیداری رو به رو شوید. ممکن است در ابتدا ندانید که دقیقا به دنبال چه نوع اطلاعاتی هستید. این خواب از شما می خواهد تا مطالعات و تجربیات مختلف خود را مورد بازبینی قرار دهید.

تعبیر خواب امتحان جغرافیا: امتحان در خواب می تواند به لزوم یادگیری و کسب آگاهی عمیق تر مرتبط باشد. خواب هایی در مورد امتحان بسیار گزارش شده اند و حتی می تواند توسط افرادی که سال هاست تحصیلات خود را به پایان رسانده اند دیده شود. شما هم اکنون خود را در معرض چالش هایی می بینید که تجربیات و اطلاعات شما را به چالش می کشند. این چالش های بیشتر جنبه ی روانی دارند.

اگر در خواب احساس کنید که برای امتحان آمادگی ندارید، یعنی در زندگی بیداری، از رو به رو شدن با چالش خود، دچار اضطراب شده اید. ممکن است در درون خود نوعی فقدان را احساس کنید. این خواب از شما می خواهد تا بیش از هر چیز، آرامش روانی خود را حفظ کنید. اجازه ندهید که احساس ترس یا عدم اعتماد به نفس بر شما غلبه پیدا کند.

اگر در خواب احساس کنید که در جلسه ی امتحان جغرافیا هستید و با مطلب یا موضوع خاصی رو به رو شوید، باید بدانید که موضوعاتی که در خواب ظاهر شده اند، همپوشانی خاصی با چالش و احساس فعلی شما در زندگی بیداری دارند. شما هم اکنون با پرسش هایی درباره ی مشکل یا ناراحتی فکری خود رو به رو هستید که لازم است با تکیه بر نیروی روانی خود، پاسخ مناسبی برای آن ها پیدا کنید. این خواب از شما می خواهد تا به ابعاد وسیعی از دیدگاه ها و تجربیات و شخصیت خود مراجعه کرده و تاثیر اتفاقات مختلف را مورد بررسی قرار دهید و از قضاوت تک بعدی و یک جانبه خودداری کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...