تعبیر خواب هابیل و قابیل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب هابیل و قابیل

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با انسان هایی رو به رو شویم که آن ها را در واقعیت ندیده ایم یا احساس کنیم که در خواب خود به گذشته سفر کرده ایم. انسان هایی که به هر نحوی در خواب ظاهر می شوند سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. ممکن است در خواب خود انسان هایی را مشاهده کنید که خود را هابیل یا قابیل معرفی می کنند.

اگر در خواب خود دو کاراکتر هابیل و قابیل را به طور همزمان مشاهده کنید باید بدانید که این خواب به مساله ای در زندگی بیداری اشاره دارد که نیازمند ایجاد تعادل و مسالمت در آن هستید. هابیل و قابیل به دیدگاه های ابتدایی شما درباره ی روابط اجتماعی و آن چه که موجب ایجاد ارتباط موثر بین شما و دیگر انسان ها می شوند اشاره دارد و این خواب نشان می دهد که شما در این دوره ی زمانی در حال بازنگری این دسته از افکار خود هستید. این خواب از شما می خواهد تا بر اساس منطق و وجدان خود، ارزش های شخصی خود در رابطه با دیگران را مشخص کرده و اجازه ندهید که زیاده خواهی، حرص یا غرایز مرتبط با بقا، به جای شما تصمیم گیری کنند.

اگر در خواب خود مشاهده کنید که این دو شخص در حال جدال و درگیری هستند، باید بدانید که این خواب به ترس ها و درگیری های فکری شما در زندگی بیداری اشاره دارند. ممکن است در روز های اخیر با مساله ای رو به رو بوده باشید که وجدان شما را به چالش کشیده باشند و در تصمیم گیری درباره ی مسیر صحیح تر دچار مشکل شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا در چالش های فعلی، آرامش روانی خود را مد نظر قرار داده و از بروز رفتار هایی که احساس می کنید می توانند احساس اضطراب و تنش یا عصبانیت در شما شوند خودداری کنید.

خوابی با موضوع هابیل و قابیل از شما می خواهد تا در خود به نوعی صلح درونی رسیده و خود را به خاطر باور ها، اشتباهات و تصمیمات گذشته ی خود ببخشید و اجازه ندهید که احساس عذاب وجدان، منجر شود که خود را دست کم گرفته یا به سرکوب ایده ها و خواسته های جدید خود بپردازید.

اگر در خواب صرفا با شخصیت هابیل رو به رو شوید، باید بدانید که این خواب به آن دسته از دیدگاه های منطقی شما اشاره دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری دست کم گرفته اید اما تقویت و توجه به این بعد شخصیتی به شما کمک می کند تا به مدیریت مسیر اهداف و زندگی خود بپردازید و مسائل فعلی که شما را در تگنا قرار داده اند را پشت سر بگذارید. شخصیت هابیل نشان دهنده ی فردی با قدرت روانی بالا می باشد که می تواند با پیگیری و دیدگاه منطقی، به خواسته های خود دست یافته و به رشد روانی بالایی دست پیدا کنید.

اگر در خواب خود با شخصیت قابیل رو به رو شوید، این خواب از شما می خواهد تا وجدان شخصی خود را در مسائلی که هم اکنون شما را به چالش کشیده اند مد نظر قرار دهید و از اتخاذ تصمیم هایی که بر خلاف ارزش های شخصی شما هستند خودداری کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...