تعبیر خواب نویسنده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نویسنده

نویسنده به کسی گفته می شود که به نوشتن می پردازد. ممکن است در رویا خود یا دیگران را مشغول نویسندگی مشاهده کنید یا یکی از نویسندگان مشهور را در رویای خود مشاهده کنید. در ابتدا باید گفت که تمام انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل بخشی از شخصیت شما هستند. امروزه لفظ نویسنده عمومیت یافته و علاوه بر داستان نویسان، به افرادی که در زمینه های دیگر نیز می نویسند اطلاق می شود. مانند نویسندگان نمایشنامه که به آن ها نمایشنامه نویس یا تئاتر نویس یا نویسنده ی متن فیلم که به آن ها فیلمنامه نویس می گویند.

بسیار اهمیت دارد که در رویا مشغول نوشتن چه چیزی هستید یا احتمالا نویسنده ای که مشاهده می کنید، در چه زمینه ای مشغول به کار است. موضوعی که در رویا مشغول نوشتن درباره ی آن هستید، ارتباط مستقیمی با چالش هایی دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن ها رو به رو هستید. این چالش ها می توانند کاملا روانی باشند و جنبه ی ظاهری نداشته باشند. اگر شما در واقعیت یک نویسنده باشید یا علاقه داشته باشید که یک نویسنده شوید، این رویا می تواند به چالش ها و پرسش های شما درباره ی نویسندگی اشاره داشته باشد.

واتلر بنیامین درباره ی نویسندگی می گوید: هر کسی پیش از آغاز نوشتن به صورت حرفه ای می بایست یک خصلت ناپسند را در خود بکشد و آن هم تعصب و جزمین روی متنی است که نوشته اید. البته این شرط تنها برای کسانی است که می خواهند پیشرفت کنند و یک نویسنده ی حرفه ای بشوند.

 بحث در مورد نوشته های شما بدون آگاهی از مطالعات و ذهنیات شما غیر ممکن است. بنابراین مراقب باشید که چه آشغالی را به خورد مغزتان می دهید. برخی از متن ها شما را به بی راهه می برند و تمایل رو به رشد شما را عقیم می سازند. نگذارید موتور محرکه ی ذهنتان تحت هیچ شرایطی خاموش شود. برای آن سوخت مناسب تهیه کنید.

از نوشته ی اتفاقی و الابختکی خودداری کنید. می دانم ممکن است بگویید که شما در شرایطی خارج از زمان همیشگی احساس یا فرصت نوشتن پیدا می کنید ولی خروجی این این قبیل نوشتجات احتمالا برای شاعران مناسب است." بر این اساس نوشتن با منطق گرایی گره خورده و به چالش شما درباره ی فکر کردن منطقی و حساب شده درباره ی یک موضوع اشاره دارد.

 زمانی که در رویا با سمبل نویسنده رو به رو می شوید به تفاوت کار یک نویسنده با بقیه ی استایل های نوشتن و کلمه پردازی مراجعه کنید. اهداف یک نویسنده را بررسی کنید و توجه کنید که یک نویسنده حین نوشتن درباره ی یک موضوع به دنبال چیست. این هدف، همپوشانی زیادی با مساله ای دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن مواجه هستید.

نویسندگان باید با برنامه و هدفمند بنویسند. هر روز با یک برنامه ی مشخص پای میز کار خود بنشینند و با جدیت شروع به نوشتن کنند. این شغل آن هاست. اجازه ندهید که اقتضائات و شرایط زندگی روزمره، برنامه ی شما را برای نوشتن به هم بریزد. از ورود هیچ فکر و ایده ی ناشناسی به ذهن خود جلوگیری نکنید، حتی اگر برای شما خط قرمز باشد.

 شما باید توان روحی تصور کردن و قرار دادن خود در بدترین شرایط را داشته باشید. این شرایط بد می تواند هر چیزی باشد. از خیانت معشوقه یا همسرتان گرفته تا اسارت در چنگال یک دیکتاتوری.

قلم تان را برای مواقع الهام بخش و یافتن ایده همراه خود داشته باشید تا اگر ایده ای به ذهنتان خطور کرد آن را موقتا در جایی ثبت کنید. نباید فراموش کنید که صحبت کردن درباره ی یک ایده با نوشتن درباره ی آن بسیار متفاوت است. شما با سخن گفتن می توانید ایده های خود را فتح کنید اما با نوشتن می توانید آن ایده را به مسیری که می خواهید هدایت کنید.

در نهایت می توان گفت که سمبل نویسندگی در رویا، شما را به مسیر های جدید یادگیری و سازمان دهی افکار هدایت می کند. هم اکنون زمانی است که احساس می کنید نیاز است تا مشکل خود را به طور جدی و از تمامی جوانب و با جزئیات مورد بررسی قرار دهید. رسیدن به این پرسپکتیو می تواند به شما کمک کند تا بهترین راه حل را برای مشکل خود پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...