تعبیر خواب ژاپنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ژاپنی

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود، با سمبل هایی از کشور های دیگر رو به رو شویم، کشور هایی که ممکن است در دنیای واقعی اطلاع چندانی درباره ی آن ها نداشته یا هرگز به آن ها سفر نکرده باشیم. برای درک چنین خواب هایی لازم است تا به شناخت عمیق تری نسبت به فرهنگ مردم این کشور ها برسیم. مفهوم چنین سمبل هایی بیان گر چالش ها و حالات درونی ماست.

اگر در خواب مشاهده کنید که به ژاپن سفر کرده اید و در حال مشاهده ی فضای درون کشور ژاپن هستید، باید بدانید که سفر، در تعبیر خواب روان شناسی، استعاره ای از تغییرات است. زمانی که در خواب با سمبل سفر رو به رو می شوید، باید توجه داشته باشید که هم اکنون و در زندگی بیداری، در چه زمینه هایی با تغییرات جدی و اساسی رو به رو شده اید؟ چه مقدار از این تغییرات از نظر شما مثبت و تاثیر گذار بوده اند؟ این تغییرات چگونه باعث گسترش مهارت ها و ایده های شما شده اند؟

اگر در خواب به خاطر سفر به کشور ژاپن، دچار استرس و نگرانی شده باشید، نشان دهنده ی نوعی استرس و نگرانی درونی از بابت تغییراتی است که در زندگی بیداری با آن ها رو به رو شده اید. این خواب از شما می خواهد تا محدوده های جدید زندگی خود را شناخته و با ترس های خود شجاعانه رو به رو شوید.

ژاپن می تواند با مفاهیمی مثل تلاش برای ساده زیستی و در عین حال تلاش و کار و کوشش مضاعف، مرتبط باشد. ممکن است هم اکنون خود را در دوره ای از زندگی مشاهده کنید که لازم است تا سعی و تلاش بیشتری کرده و برای رسیدن به بخشی از آرزو ها و اهداف خود، پس انداز قابل توجهی فراهم آورید. این خواب از شما می خواهد تا با شیوه ی زندگی انسان های سخت کوش آشنا شده و از ایده هایشان، برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

تعبیر خواب غذای ژاپنی: غذا در خواب، با مفهوم غذای روح مرتبط است. یعنی موضوعی که فکر ما از آن تغذیه کرده و باعث کسب سلامت فکری و روانی می شود. این خواب می تواند تصویرگر فردی باشد که به دنبال ایده ها و خوراک فکری متفاوتی است که ممکن است در فرهنگ فعلی اش، نامعمول شمرده شود.

 شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که برای تغییر فکر و سبک زندگی، در ابتدا باید خوراک فکری خود را عوض کرده و در عادت های روزمره ی خود تجدید نظر کنید. همان طور که غذا خوردن یک عادت روزمره است و در عین حال، رسیدگی به نیاز های غذایی، از اهمیت بالایی برخوردار است و سلامت جسمی ما را تا حد زیادی تضمین می کند.

اگر در خواب احساس کنید که از طعم غذای ژاپنی خوشتان نمی آید، باید بدانید که در زندگی واقعی، احساس می کنید که توانایی پذیرش عادات جدید در زندگی خود را ندارید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که اگر در تلاش هستید تا عادات رفتاری خود را عوض کنید، این کار را به تدریج انجام داده و از آزار دادن خود، دست بکشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...