تعبیر خواب زن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زن

زن یک سمبل قدیمی و اسطوره ای می باشد. در اینجا منظور زمانی است که سمبل زن، به شکلی پررنگ و تاثیر گذار در رویای شما ظاهر شود و توجه شما را به خود جلب کند. در بسیاری از فرهنگ ها، زن در مقابل مرد، به پاره ای از خوبی ها و بدی ها که در وجود انسان ریشه دوانیده اشاره دارد. چنانچه عقیده داریم ظرافت و لطافت و شکنندگی مخصوص زنان است، حال این که در مقابل، قدرت معنوی و سخاوت و مهربانی و عشق، در درون این سمبل به وفور یافت می شود.

این بخش نیز مربوط به برخی فرهنگ هاست. تعبیر این رویا تا حد زیادی به دانسته های قبلی و دیدگاه شما نسبت به زنان اشاره دارد. این رویا می تواند نشان دهنده ی این معنا باشد که شما هم اکنون و در زندگی زندگی بیداری، در حال شناخت مسائل جدیدی درباره ی زنانگی و نحوه ی اندیشیدن در زنان هستید.

این رویا تقویت می شود؛ زمانی که بیننده ی رویا یک فرد مذکر باشد. فردی که در مقابله با زنان، احساس می کند که با موجودی اساسا متفاوت رو به رو شده است، حال این که سعی دارد تا شناخت خود را گسترش داده و به تعدیل افکار خود بپردازد.

شما سعی دارید تا مرز های شخصیتی را کنار گذاشته و به الگوهای رفتاری مشترک بین زنان و مردان دست پیدا کنید. ممکن است هم اکنون درباره ی دیدگاه های اساطیری و غیر منطقی، دچار تردید شده باشید و احساس کنید که بهتر است ارزش گذاری های خود را به روز کرده و منطقی تر به مساله ی جنسیت و تفاوت بین زن و مرد نگاه کنید.

اگر در رویا مشاهده کنید که سمبل مونث، در شما نوعی احساس ترس و وحشت را ایجاد می کند، باید بدانید که شما هم اکنون در تلاش هستید تا حقیقتی را نادیده گرفته و از آن فرار کنید. ممکن است موضوعی در رابطه با طبیعت زنان، شما را آشفته کرده باشد و برای شما به صورت مساله ای لاینحل یا پرسشی بی جواب در آمده باشد. به هر حال این رویا به شما می گوید که شما، هم اکنون و در زندگی بیداری، بیش از هر زمان دیگری نیازمند هستید تا پاسخی برای این سوال پیدا کرده و توجیهی برای پرسش خود پیدا کنید. شاید لازم باشد تا به نقد اندیشه های خود و آن دسته از افکاری که بدون اندیشه و نقد، از دیگران پذیرفته اید، بپردازید.

این رویا به شما می گوید که چگونه به دست آوردن شناختی جدید، می تواند در شما، احساس آرامش و صلح را ایجاد کند.

سمبل زن می تواند با باروری و رشد مرتبط باشد. باروری در رویا به معنای تولید مثل، به آن شکل که در دنیای واقعی مشاهده می کنیم نمی باشد. بلکه می تواند اشاره به دوره ای جدید از زندگی و اهدافی داشته باشد که برای آن ها تلاش کرده و سختی های زیادی را متحمل شده ایم. هم اکنون در تلاش هستیم تا پاسخ پرسش های خود را دریافته و درک کنیم که تلاش ما تا چه اندازه مفید بوده است. این تلاش های می توانند منجر به نتایج معنوی شده باشند و درک و شهود ما را گسترش داده باشند و به وضوح و مستقیما به دستاورد های مادی ما در زندگی واقعی، اشاره نداشته باشند.

سمبل زن می تواند با احساس مادرانگی مرتبط باشد. فردی که می تواند بی اندازه سخاوت مند و مهربان باشد و از اطرافیان خود حمایت کند. آیا در این زمان احساس می کنید که باید چنین نقشی را در زندگی ایفا کنید؟ اگر سمبل زن را به شکلی مثبت و تاثیر گذار مشاهده کنید، به این معناست که احساس می کنید توانایی لازم برای بر عهده گرفتن مسئولیت های جدید در زندگی واقعی، به طور مثال در زمینه ی عاطفی یا شغلی را دارا می باشید.

در مجموع می توان گفت که سمبل زن به عقاید شما درباره ی یک نقش مهم و تاثیر گذار که بخش زیادی از زندگی شما را شامل می شود اشاره دارد. شما در تلاش هستید تا این شخصیت را بیشتر شناخته و گسترش دهید. تفاوتی ندارد که بیننده ی رویا چه جنسیتی دارد. این رویا می تواند توسط هر فردی دیده شود.

 اگر دیدن این رویا در شما نوعی ترس یا نگرانی را ایجاد کرد، به این معناست که شما از پذیرش یک حقیقت در حال فرار هستید. این حقیقت می تواند به طبیعت انسان و زنان اشاره داشته باشد. مسائلی که به دلیل ارزش های قبلی و دیدگاه هایی که از دیگران به ارث برده اید، قادر به پذیرش آن ها نیستید.

 شما درگیر عقایدی هستید که احساس می کنید قابل تغییر نیستند. به هر حال این رویا به شما می گوید که هم اکنون، بیش از هر زمان دیگری نیاز مند هستید تا در افکار و دیدگاه های خود به کاوش پرداخته و پرسش های جدیدی را مطرح سازید. این پرسش ها به شما کمک خواهد کرد تا به نوعی تعدیل رسیده و راه های جدیدی برای گذر های چالش های روزمره ی خود پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...