تعبیر خواب زن فاحشه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زن فاحشه

ممکن است در خواب با زنی تن فروش یا فاحشه رو به رو شوید در حالی که این فرد را ممکن است در دنیای واقعی نشناسید. حتی ممکن است خودتان را در خواب، به صورت یک زن تن فروش مشاهده کنید. این خواب لزوما به معنای میل به تن فروشی در دنیای واقعی نیست و می تواند توسط هر انسانی دیده شود.

تن و بدن نماد افکار و ذهنیات و راز های ما هستند. وقتی یک فرد درون خواب، آزادانه اعضای خصوصی بدن خود را به اشتراک می گذارد، یعنی در حفظ اسرار یا نحوه ی بیان خود بهتر است محافظ کار تر باشید یا آگاهانه تر عمل کنید. اجازه ندهید که دیگران در مورد شما تصمیم بگیرند و انرژی شما را هدر بدهند.

روابط خود با افراد سود جو یا کسانی که در دوستی صرفا به دنبال منافع شخصی خود هستند را به صفر برسانید. این خواب هشداری از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر اینکه سودجویی می تواند باعث بیماری و درد های روحی و جسمی شدیدی شود. افراد سود جو در همه جا وجود دارند پس لازم است در ابتدا خودتان را در معرض افراد سود جو قرار ندهید.

آسیب هایی در دوران کودکی می توانند فرد را مستعد کنند تا خود را به طور مداوم در معرض سودجویی قرار دهد. چنین آسیب هایی معمولا چاکرای ریشه را متوجه خود می کنند. آسیب هایی مثل تحقیر شدن یا مورد تجاوز قرار گرفتن، مورد آزار و اذیت و تنبیه قرار گرفتن.

چنانچه خواب هایی با موضوعات جنسی پر خطر مثل تن فروشی به طور مداوم تکرار شد، یعنی لازم است به ترمیم این آسیب روانی بپردازید. این کار را می توانید به کمک افراد روان درمانگر انجام دهید یا درباره ی ریشه و مکانیزم چنین آسیب هایی مطالعه کنید. فردی که راه آگاهی در پیش بگیرد می تواند خود در نهایت به یک درمانگر تبدیل شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...