تعبیر خواب زامبی 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زامبی 2

در فیلم ها ، کتاب ها و بازی های رایانه ای ، زامبی موجودی فناناپذیر است که دچار مرگ نمی شود . آنها با دیگر انسان ها تفاوت دارند و فاقد هرگونه احساسی ، عمل می کنند . آنها مقصد و هدف مشخصی در زندگی ندارند .

در رویا ، زامبی بیانگر بخشی از شخصیت فرد یا افرادی با این خصوصیات است که فرد با آن ها رو به رو می شود .

تعبیر خواب دیدن یا تبدیل شدن به زامبی ؛

این خواب نشانگر سست شدن فرد در پیگیری اهداف یا نداشتن مسیری مشخص در زندگی واقعیست . ممکن است در این زمان احساس کنید که زندگی خود را بیهوده سپری می کنید و هدف و برنامه ای برای آینده ی خود ندارید و فکر کردن به این موضوع شما را دچار نگرانی کند .

از طرفی این خواب به نگرانی شما درباره ی ابراز وجود اشاره دارد . ممکن است فکر کنید که نمی توانید شخصیت خود را به راحتی ابراز کنید و توانایی ها و احساسات شما پنهان بماند . ممکن است احساس کنید که افرادی بی احساس اطراف شما را پر کرده اند و شما تنها و منزوی شده باشید .

زامبی می تواند بخشی از شخصیت خود شما باشد که در حال رد و انکار آن هستید . مانند زمانی که در رابطه با مسائلی ، احساس خود را نادیده می گیرید یا بدون هدف مشخصی وقت و انرژی خود را تلف می کنید .

ممکن است در زندگی بیداری ، با فلسفه ی مرگ و زندگی رو به رو شده باشید و این مساله شما را دچار نگرانی و ناراحتی کرده باشد . این خواب نشان می دهد که شما حاضر به رو به رو شدن با حقیقت نیستید .

زامبی فردی را نشان میدهد که نمی تواند یا نمی خواهد برای خودش تصمیم قطعی و روشنی بگیرد و تحت تاثیر دیگران عمل می کند .

گاهی ممکن است موجوداتی را در رویا ببینیم که گمان کنیم شبیه زامبی ها هستند . در واقع اینطور در خواب به ما الهام شود که عده ای زامبی در تعقیب ما هستند .

این خواب معمولا در شرایطی دیده میشود که تغییرات تکان دهنده و بزرگی در زندگی بیداری در شرف وقوع است و ممکن است رویابین ، آمادگی رو به رو شدن با آنها را نداشته باشد . ممکن است تحت تاثیر اتفاقات ناراحت کننده ای ، احساس کنید که زندگی از کنترل شما خارج شده و از بابت آینده ، اطمینان خاطر نداشته باشید .

زامبی نشان دهنده ی این موضوع است که چیزی در شما مرده ، از بین رفته ، بخشی از شخصیت شما از مخاطره ای خارج شده یا حادثه ای را پشت سر گذاشته اید و شما هنوز زنده و سلامت هستید . اما هنوز این نگرانی در شما وجود دارد که ممکن است تحت تاثیر این اتفاق ، آینده ی شما دچار ناراحتی بشود . و این افکار زائد به صورت زامبی ، در خواب ظاهر شده است .

با دیدن این خواب درباره ی احساس فقدان یا ناراحتی خود فکر کرده و تجدید نظر کنید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...