تعبیر خواب دوست 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دوست 2

بسیار اتفاق می افتد که در رویا دوستان خود را مشاهده کنیم. ممکن است در رویا فردی را مشاهده کنید که در واقعیت نمی شناسید اما بدانید که دوست صمیمی شماست. در این حالت می توان گفت که تمام افرادی که در رویا مشاهده می کنید بخشی از شخصیت و افکار خوده شما هستند و در کمتر مواردی مستقیما به شخصیتی واقعی در بیرون از عالم خواب اشاره دارند. سمبل دوست به مفاهیمی مثل صمیمیت، کمک و همدلی اشاره دارد.

مشاهده ی دوست قدیمی در رویا

اگر در رویا یک دوست قدیمی را ملاقات کنید، که در واقعیت مدت زیادی است از او اطلاعی ندارید و برای شما یک دوست قدیمی محسوب می شود، باید بدانید که این رویا به احساس صمیمیت و همدلی شما با خودتان در گذشته اشاره دارد. این خواب به نحوه ی دلداری و همدلی شما با خودتان اشاره دارد که ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری کمرنگ شده باشد یا از بین رفته باشد.

ممکن است احساس کنید که هم اکنون دیگر قادر نیستید تا با خود آشتی و دوستی دوران گذشته را ایجاد کنید و این موضوع نوعی نگرانی را در شما ایجاد کرده باشد. این رویا از شما می خواهد تا ارزش وجودی خود را شناخته و فارغ از این که چه کار هایی کرده اید، چه مقدار استعداد و توانایی دارید یا دستاورد های زندگی تان چه خواهد بود، ذات انسانی خود را پاس بدارید و بدانید که در هر صورت موجودی محترم هستید.

آشتی با دوست قدیمی در رویا

اگر در رویا دوستی قدیمی را مشاهده کنید که در واقعیت با او در آشتی نیستید، باید بدانید که این دوست قدیمی سمبل بخشی از افکار و احساسات شماست که به مرور زمان کمرنگ شده است و جایگاه خود را در زندگی تان از دست داده اند. برای فهمیدن این معنا توجه داشته باشید که در دوران دوستی خود با آن شخص خاص، چه رفتارهایی داشته اید. کدام بخش از رفتار های شما در آن زمان مثبت بوده اند و چه بخشی از رفتار ها و افکار شما مخرب و منفی. چه مقدار از رفتار های مثبت شما به مرور کمرنگ شده اند و کمرنگ شدن این رفتار ها چگونه زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است. چگونه می توانید با به کار گیری دوباره ی آن رفتار ها روزمره و زندگی خود را تغییر دهید؟

از طرفی آشتی و دوستی، به معنای ایجاد ارتباط دوباره است. این رویا در کمتر مواردی به فردی در دنیای واقعی اشاره دارند. هر چند ممکن است اگر در این زمان برای دوستی دوباره اقدام کنید موفق شوید، اما مفهوم رویا بیشتر از هر چیز به درونیات شما اشاره دارد. این رویا از شما می خواهد تا خود را دوست داشته باشید و متوجه درونیات و افکار خود باشید. قدر نیرو و آرزو ها و اشتیاق خود را بدانید و از آن ها لذت ببرید.

تعبیر خواب بحث کردن با دوست

اگر در رویا مشاهده کنید که مشغول بحث کردن با دوست خود هستید باید بدانید که تعبیر این رویا نیز مستقیما به افکار و احساسات درونی شما برمیگردد. ممکن است این رویا ربط چندانی به رابطه ی دوستی شما در واقعیت نداشته باشد. این رویا می تواند نشان دهنده ی نگرانی و بیزاری شما از رفتاری خاص در درون شما باشد. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، از برخی افکار و گرایشاتی که در خود مشاهده می کنید دچار حس بیزاری شده باشید.

این خواب از شما میخواهد تا ریشه ی این بحث درونی را پیدا کرده و به دنبال آشتی با خود باشید. بدانید که هرچند به نظر می رسد برخی از رفتارهایتان بیزار کننده و اشتباه است اما داشتن دوستی با خود از هر مساله ای مهم تر است. تا نتوانید نوعی دوستی و صمیمیت را با روان خود ایجاد کنید نخواهید توانست این رفتار ها را ریشه یابی کرده و نکات اشتباه را اصلاح کنید. این خواب از شما می خواهد تا مانند یک دوست با خود رفتار کرده و رفتار های خود و ریشه ی آن ها را درک کنید حتی اگر در دنیای واقعی، دیگران مشغول سرزنش شما باشند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...