تعبیر خواب دوست

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دوست _ دوستی

دیدن دوست در خواب ، همواره سمبل افکار و اشخاصی هستند که در پیرامون شما وجود داشته و بر شما تاثیرات گوناگونی می گذارند .

دوست می تواند در حالت های مثبت و منفی ، در خواب شما ظاهر شود .

حقیقت این است که گاهی ، سمبل دوست میتواند در نقش عنصری بد تر از یک دشمن ظاهر شود و آسیب هایی را به فرد برساند که هیچ غریبه ای نمیتواند .

دوستانی که در حقیقت در حق ما دشمنی میکنند ، بخش جدا نشدنی روابط اجتماعی ما هستند . افراد یا افکاری که واقعا به آن ها متمایل و دلبسته ایم ، و از جهاتی ما را آزار داده و مشکلاتی را برای ما ایجاد میکنند .

در این حالت دوست در خواب ، سمبلی پیچیده و مبهم است و میتواند با مفاهیم گوناگونی همراه باشد .

دوستان در خواب ، به شبکه ی وسیعی از گرایشات و اعتقادات شما اشاره دارند که بیشتر برخورد ها و تقابلاتی که در دنیای دوستی میسر است ، درباره ی این افکار و اعتقادات موازی ، یا متضاد ، صدق میکند .

این افراد یا گرایشات میتوانند به نوعی مشوق و انگیزه ی شما برای انجام فعالیتی خاص باشند و همین موضوع این احساس صمیمیت و وابستگی را در شما ایجاد کرده باشد .

دوست میتواند سمبل معاشرت ها یا اعتقاداتی باشد که پرداختن به آن ها ، شما را عمیقا شاد و سرخوش میکند و شما نیز برای آن ها ، ارزش بسیار زیادی قائل هستید .

دوستان در خواب ، سمبل احساساتی هستند که روح شما را سرشار میکنند و عملا ، هویت شما را تشکیل میدهند .

دوست در خواب میتواند اشاره به روابطی داشته باشد که شما را از نظر ذهنی و جسمی ، سالم و شاداب نگه میدارد .

گاهی این خواب به شما یادآور میشود که خود را فدای دوستی های غیر متقابل نکنید . در حالت عادی ، فرد احساس میکند که تمام روابط دوستانه ای که در آن قرار دارد متقابل بوده ، اما این خواب میتواند نشان دهنده ی احساس تعصب و خوشبینی بیش از حد شما باشد .

خواب " دوست " میتواند اشاره به تاثیر بسیار زیاد دیگران بر شما باشد . گرایشات یا اعتقادات مثبت و منفی گوناگونی که در اثر معاشرت با دیگران در شما شکل گرفته و شما را تحت کنترل در آورده است .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...