تعبیر خواب جن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جن _ اجنه_ از ما بهترون

دیدن جن در رویا به خصوص در گزارشات افراد مذهبی، عنصری رایج و شناخته شده است. در کتب دینی عقیده بر این است که جنیان نیز مانند انسان، موجوداتی دارای عقل و شعور هستند که در روز قیامت به همراه انسان ها برانگیخته شده و مورد قضاوت قرار میگیرند.

به این ترتیب جنیان نیز به موازات انسان ها در دنیا زندگی میکنند و روزمره و جامعه ی خود را دارند. داستان های زیادی به ویژگی ها و روزمره ی جنیان اختصاص دارد اما چنان چه در قران و کتب دینی گفته شده است، انسان ها ارتباط بسیار دور و غیر ممکنی با این موجودات دارند و گزارشاتی که در برخورد با این موجودات در دنیای واقعی وجود دارد بسیار ضعیف می باشند.

زمانی که در رویا با جن رو به رو می شوید، یا موجوداتی را مشاهده میکنید که احساس می کنید جن هستند، باید بدانید که شما با پدیده ای بیگانه و ناشناخته رو به رو هستید. اگر دیدن این رویا در شما نوعی احساس ترس و نگرانی را به وجود آورد، نشان دهنده ی جامعه گریزی یا عدم اهمیت به انسان ها و زندگی جمعی می باشد.

شما ممکن است انسانی باشید که دیگران را از موضع بالا مشاهده کرده یا علاقه نداشته باشید که با آن ها معاشرتی را ایجاد کنید.

شما احساس می کنید که اعضای فامیل یا جامعه یا گروه های دوستی، برای شما مضر و مایه ی کسر شان هستند. به همین ترتیب برخی معبرین عقیده دارند که چنین رویایی، به غرور و تکبر یا نوعی ترس از اجتماعی شدن اشاره دارد.

ممکن است در این زمان احساس کنید که علاقه مند هستید که به دیگران نزدیک شده و روابط خود را تجدید کنید اما احساس بیگانگی، باعث انفعال و توقف شما شود. این رویا از شما می خواهد تا ریشه ی بیزاری و ترس خود را جست و جو کرده و دقت داشته باشید که چه فکری باعث میشود تا از حرکت به سمت دیگران صرف نظر کنید.

 چه افکاری در طول زمان، توانسته تا بین شما و جمعیت فاصله بیاندازد؟ شما چگونه درباره ی خانواده و گروه های دوستی می اندیشید؟ چه مقدار از افکار و دیدگاه های شما درست و منطقی می باشد؟

این رویا می تواند پیامی از جانب ضمیر ناخودآگاه شما درباره ی اشتیاق شما به بیرون آمدن از انزوا و شرکت در حرکت های جمعی باشد. شما مانعی بزرگ را بر سر راه خود احساس می کنید و آن نوعی ترس و بیزاری قدیمی می باشد.

ممکن است در دوران کودکی به دلیل والدین یا گرایش هایی که در شخصیت شما وجود داشته، منزوی رشد کرده و از جمعیت بیزار باشید. اما حقیقت این است که ما به معاشرت و ایجاد ارتباط نیازمند هستیم و زمانی در زندگی خود احساس خواهیم کرد که چه برای رفع نیاز های مادی و چه نیاز های روانی، لازم است تا از پیله ی تنهایی خود خارج شده و با دیگران به گفت و گو و معاشرت بپردازیم.

شما هم اکنون در تلاش هستید تا این پیله را از بین ببرید. اما ترس های شما به صورت اجنه ظاهر می شوند. چون شما بیگانگی شدیدی نسبت به جمعیت دارید. شما احساس میکنید که دیگران به گونه ای کاملا متفاوت درباره ی زندگی و معاشرت فکر می کنند.

 اهداف آن ها با شما متفاوت است یا همه ی آن ها دارای افکاری پلید و مغرضانه هستند. ممکن است احساس کنید که آن ها نسبت به مسائل سطحی نگر هستند یا دیدگاهی احمقانه درباره ی زندگی دارند. به هر حال شاید لازم باشد تا در قضاوت های خود عدالت بیشتری داشته و از سرزنش دیگران دست بکشید. این رویا از شما می خواهد تا پیش از هرگونه داوری، انسان های مختلف را بشناسید و بهترین آن ها را برای معاشرت انتخاب کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...