تعبیر خواب بازیگر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بازیگر_ بازیگری

دیدن بازیگر در خواب ، نشان دهنده ی تلاش و جست و جوی شما برای رسیدن به احساس خوشبختی و لذت در زندگی واقعیست .

دیدن بازیگری خاص که شما در زندگی واقعی با شخصیت و بازی او ارتباط برقرار کرده اید ، نشان دهنده ی تمایل شما برای عمل کردن به شیوه ی آن بازیگر است .

تعبیر این خواب میتواند به کاراکتر بازیگر در فیلمی که بازی کرده و شما را تحت تاثیر قرار داده است برگردد . با این حال ، بازیگر همواره دارای تعبیری دوگانه ، و نشان دهنده ی ظاهرسازی و نقش بازی کردن است . یعنی شخصیتی غیر واقعی که بنابر وظیفه و تظاهر ، اقدام به ایفای نقش میکند .

اگر در خواب ، ببینید که خودتان بازیگر شده اید ، نشان دهنده ی تلاش شما در تظاهر و ایفای نقش ، برای رسیدن به هدفی خاص است .

اگر در خواب ، یکی از صحنه های بازی یک بازیگر خاص را ببینید ، اشاره به دریافت های غیر واقعی ذهنی شما از مسائل و محیط دارد . این خواب نشان میدهد که منابع دریافت اطلاعات شما از اتفاقات و اشخاص ، غیر مستند و غیر واقعیست.

بازیگری که در خواب مشاهده میکنید ، میتواند نماد شخصیت یا طرز فکری باشد که لازم است سطح آگاهی و دانش خود را نسبت به آن موضوع یا شخصیت بالا ببرید .

در هنگام دیدن این رویا ، به نام این بازیگر دقت کنید . معنی نام این بازیگر ، اطلاعات خوبی درباره ی موضوع یا احساسی که باید به جست و جوی آن بپردازید ، به دست میدهد .

وقتی خودتان را مشغول بازیگری می بینید ، این خواب اشاره به ظاهر و جنبه های بیرونی شخصیت شما ، در زندگی واقعی دارد.

این خواب مقایسه ای بین آن چه که در زندگی واقعی به نظر میرسید ، و آن چه که دوست دارید باشید است . این سمبل نشان میدهد که شما ممکن است به گونه ای که خوشایند دیگران است عمل کنید و از این طریق ، موجبات ناراحتی و احساس ضعف را در خودتان ایجاد کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...