تعبیر خواب انسان سو استفاده گر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب  انسان سو استفاده گر

در این مطلب، سمبل انسان سو استفاده گر را به عنوان یک شخصیت مطالعه می کنیم که می تواند در موقعیت ها و حالات متفاوتی در خواب ظاهر شود. ممکن است این سمبل را در حالی مشاهده کنید که او را در دنیای واقعی می شناسید. و این ترس درون شما به وجود بیاید که مبادا این فرد به زودی در دنیای واقعی از شما سو استفاده کند. اما این خواب لزوما به معنای وقوع این رخداد نیست و در گزارشات ثبت شده، می توان همواره مشاهده نمود که چنین فردی از بیننده ی خواب، در دنیای واقعی سو استفاده به عمل آورد.

از نظر تعبیر خواب روانشناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. آن ها لزوما اشاره به تاثیری که از این شخصیت خاص گرفته ایم ندارند. به طور مثال ممکن است که شما به یک فلسفه یا مکتب هنری خاص علاقه داشته باشید و با مطالعه ی آن مکتب فکری، همواره چیز های جدیدی یاد بگیری. اما ممکن است آموزه های مربوط به این مکتب اغلب اوقات به شکل یک شخصیت خاص برای شما ظاهر شود و آن شخصیت برای شما نماد آن مکتب خاص باشد.

این فرمول می تواند بسیاری از سردرگمی های ما در مورد تفسیر روان شناسی خواب را برطرف کند. پس هر گاه در یک خواب، فرد خاصی بیش از اندازه توجه شما را جلب کرد، از خود بپرسید این فرد برای شما سمبل چیست؟ در این مطلب به بررسی زمانی می پردازیم که یک فرد برای شما سمبل سو استفاده گر بودن شناخته شود.

اغلب ما ممکن است تجربه ای از مورد سو استفاده قرار گرفتن را تجربه کرده باشیم که قطعا هیچ نوع آن تجربه ی جالبی نبوده، اما گاهی اوقات ممکن است که برخی افراد، نسبت به مورد سو استفاده قرار گرفتن اعتیاد خاصی پیدا کنند. این موضوع صرفا به علت این است که مدت زیادی در معرض چنین موقعیتی قرار گرفته اند و این تجربه، تاثیر زیادی بر روان این افراد گذاشته است.

حقیقت این است که اعتیاد به زجر کشیدن موضوعی رایج است و بسیاری از افراد در سطوح مختلف با آن درگیر هستند. ممکن است به تدریج این موضوع را فراموش کنند اما ناخودآگاه ما، هرگز سوابق را فراموش نخواهد کرد.

ویژگی لذت های بیمارگونه این است که نمی توان تا ابد به زندگی درون چنین چرخه هایی ادامه داد و به طور تدریجی، فرد را در معرض نابودی و زوال قرار خواهد داد؛ چرا که این رفتار ها مخرب هستند و در تضاد با سلامت ذهنی می باشند. اما چون سلامت ذهنی را می توان اغلب پشت ظاهر زیبای زندگی پنهان کرد و آن را از دیگران مخفی نگه داشت، اغلب کمتر به آن توجه می شود.

برای درک چنین خوابی بهتر است از خودتان بپرسید که چه رفتار هایی در زندگی دارید که باعث ایجاد احساس زوال و فرسودگی در شما می شوند اما مدت هاست که به آن ها ادامه می دهید و قادر به کنار گذاشتن شان نیستید؟ این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که نسبت به کنار گذاشتن این اعتیاد آگاهانه عمل کنید. یک عادت غلط را می توان به کمک یک عادت مثبت و جایگزین به تدریج کنار گذاشت و در این زمینه لازم است تا از قدرت خلاقیت خود استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...