تعبیر خواب رنگ سیاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رنگ سیاه

سیاه یا مِشکی رنگی است که نور هیچ قسمتی از طیف قابل رؤیت را بازتاب نمی‌کند. به تعریفی دیگر سیاه حاوی همه رنگ‌ها در طیف قابل رؤیت هست و گاه به آن رنگ بی‌فام هم گفته شده. حضور این رنگ در رویا، میتواند طیف متفاوتی از احساسات مثبت و منفی را در بر داشته باشد.

تفسیر این رویا در درجه ی اول به احساس دریافتی و آنی شما اشاره دارد. یعنی زمانی که در رویا با این رنگ رو به رو شدید، چه احساسی را تجربه کردید و این رنگ، برای شما یادآور چه خاطره یا افکاری بوده است.

رنگ سیاه می تواند با احساس فرسودگی و مرگ مرتبط باشد اما اگر رنگ سیاه را به شکلی براق و مرموز مشاهده کنید این رویا می تواند با احساس جاسوسی، مافیا، ورزش و تهور و ماجراجویی مرتبط  باشد.

رنگ سیاه و عزا

از گذشته های دور، از رنگ سیاه برای گرامی داشت مردگان و عزاداری استفاده میشده است. اگر در رویا رنگ سیاه را در این قالب مشاهده کنید، باید بدانید که شما از درون، به خاطر تمام شدن یک دوره یا احساس یا اتفاق دچار ناراحتی شده اید. ممکن است احساس کنید که ادامه دادن فعالیت هایی دیگر برای شما فایده ای در بر نخواهد داشت یا دیگر نمی توانید روی کمک های فردی خاص حساب کنید. ممکن است احساس کنید که رابطه ای عاطفی به پایان رسیده و احساس شکست داشته باشید. این خواب از احساس ناخوشایند درونی شما پرده برداری میکند. شما در این زمان به دنبال راهی برای تسلی ناراحتی های خود هستید. باید بدانید که هر پایان می تواند پیشوازی برای یک شروع جدید و وقوع اتفاقات خوشحال کننده  باشد.

رنگ سیاه و رمز و راز

رنگ سیاه در برخی فرهنگ ها، اشاره به عالم زیرین و دنیای مرموز و ناشناخته دارد. موضوعی که در تاریکی پنهان شده یا ایده ای که در تاریکی دفن شده و ناشناخته مانده است. این رویا می تواند شما را به شناخت و جست و جو دعوت کند. زمانی که لازم است به تهور دست زده و جسورانه به دنبال ایده و خواسته ی خود باشید. شما در نقش یک کاشف ظاهر شده اید و تصمیم دارید که به نقاط جدیدی از زندگی خود سفر کنید.

رنگ سیاه و گناه

رنگ سیاه می تواند به ناراحتی شما به خاطر کاری اشتباه یا نگران کننده اشاره داشته باشد. ممکن است در زندگی بیداری، به خاطر اتفاقی که رخ داده است، دچار عذاب وجدان شده باشید و احساس کنید که قدرت جبران این اتفاق را ندارید. این رویا از شما میخواهد تا ریشه ی این احساس خود را شناسایی کرده و اجازه ندهید که این احساس تداوم پیدا کند. این احساس می تواند به شکلی کاذب ایجاد شده باشد و ریشه ی منطقی نداشته باشد. این رویا از شما می خواهد تا قدر و شخصیت خود را شناخته و اجازه ندهید که این احساس، باعث افت اعتماد به نفس و نگرانی شما شود.

رنگ سیاه و افسردگی

این رنگ میتواند برگرفته از احساس شما در زندگی بیداری باشد. میتواند تصویرگر فردی افسرده و ناامید باشد که احساس میکند تلاش هایش به نتیجه ی لازم نرسیده اند و به دلیل شکست ها متدوام از تلاش دوباره دست کشیده است. از طرفی این رویا به میل درونی شما برای خروج از وضعیت فعلی اشاره دارد. فردی که به دنبال فرصتی برای برون رفت از سیاهی می باشد. شما در این زمان در حال آموختن این موضوع هستید که بسیاری از اتفاقات خارج از اراده ی ما رخ خواهند داد و نمی توان جریان زندگی را به طور کامل تحت کنترل قرار داد. شاید به جای تلاش لازم باشد تا در مقابل جریان زندگی انعطاف پذیری نشان داده و صرفا صبر کنید تا زمان شما را به جلو براند.

سیاهی و شب

دیدن شب و سیاهی، غالبا به وضعیتی اشاره دارد که در آن قادر به پیشبینی اتفاقات نیستید. شما در این زمان صرفا شاهد وضعیتی هستید که ناپایدار خواهد بود. ممکن است در این زمان به ناچار از فعالیت های عادی روزمره ی خود دست کشیده باشید و منظر باشید تا یک گرفتاری یا بیماری برطرف شود. ممکن است شرایط به گونه ای باشد که ایده ای درباره ی وضعیت چند ساعت آینده ی خود نداشته باشید. این رویا به شما یادآور میشود که شب در نهایت تمام خواهد شد و این وضعیت همان که خودتان میدانید، ناپایدار خواهد بود. زندگی شکل جدیدی به خود خواهد گرفت و شما فرصت پیدا خواهید کرد که به فعالیت های جدید و متفاوتی مشغول شوید. این رویا از شما می خواهد تا خود را برای وضعیت جدید آماده کرده و هرگز امید و واقع بینی خود را از دست ندهید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...