تعبیر خواب رنگ سفید

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رنگ سفید

رنگ ها در رویا ممکن است به صورت اشباع شده و واضح ظاهر شوند. در این حالت دیدگاه شما نسبت به رنگ ها و احساسی که از دیدن رنگ ها به شما دست می دهد در تعبیر رویا موثر می باشد. رنگ سفید می تواند با مفاهیمی مثل صداقت، صلح، صمیمیت و دوستی مرتبط باشد.

رنگ سفید و صلح

در فرهنگ عمومی، از پرچم سفید به عنوان نشان صلح استفاده می شود. اگر در رویا با این سمبل به رو شوید، باید توجه داشته باشید که شما در حال تجربه ی جریان جدیدی از صلح و آشتی هستید. ممکن است لازم باشد تا با بخش هایی از شخصیت خود آشتی کرده و از توانایی های خود بهره ی بیشتری ببرید. ممکن است علاقه مند باشید تا با انسان هایی که در واقعیت با آن ها به مشکل برخوده اید آشتی کنید. در این حالت، سفید پیامی مثبت و مسالمت آمیز است.

رنگ سفید و اتحاد

رنگ سفید درتئوری رنگ ها، ترکیبی از ترکیب تمام طیف های رنگ است. در این حالت نه تنها تمام رنگ ها به یکدیگر پیوسته اند، که با یکدیگر آمیخته و متحد شده اند. این رویا می تواند به مفاهیمی مانند همدلی و اتحاد اشاره داشته باشد. در این حالت شما در ناخودآگاه خود در حال آموختن این نکته هستید که برای رسیدن به موفقیت، هماهنگی و همترازی تمام نیرو ها، اهرمی قوی برای سرعت بخشیدن به عملکرد شما خواهد بود. ممکن است لازم باشد تا این وحدت و هماهنگی را با دیگران و در محیط کار و خانواده ایجاد کنید.

رنگ سفید در مقابله با سیاهی

نیروی رنگ سفید در مقابل نیروی رنگ سیاه، دو مفهوم متضاد را از گذشته های دور ایجاد کرده اند. در فرهنگ های مختلف، سیاه و سفید، در ارتباط با دو قطب مثبت و منفی، نری و مادینگی، خوبی و بدی و مسائلی از این قبیل است. زمانی که دررویا با این سمبل رو به رو می شوید، ممکن است در حال ارزش گذاری یا قضاوت درباره ی دو مساله یا موضوع یا جریان باشید. در این حالت قضاوت های شما می تواند نسبی و وابسته به پیش زمینه هایی غیر قابل اثبات باشد.ممکن است قضاوت شما نشات گرفته از فرهنگ و ایده ای نا درست باشد.

تعبیر خواب نور سفید

دیدن نور سفید در رویا و خواب و بیداری، گزارشی رایج و شناخته شده است. این تجربه ممکن است با افکار و احساسات مذهبی پیوند داشته باشد. زمانی که در رویا با نور سفید و خیره کننده رو به رو میشود، در حال تجربه و درک مرحله ی جدیدی از زندگی هستید. اتفاقی به وقوع پیوسته که جهان بینی شما را تحت تاثیر قرار داده و دیدگاه شما نسبت به مرگ و زندگی را متحول کرده است. نور سفید معمولا با احساسات مثبت و ایده ها و انگیزه های جدید گره خورده است.

تعبیر خواب لباس سفید

انسان هایی با لباس های سفید، از گذشته های دور، به عنوان نماد عفت و فرزانگی و پاکی، در فرهنگ ها و ادیان مختلف ظاهر شده اند. سفید به عنوان رنگ واضح و پاک، تجسم کننده ی فرشتگان، انسان های مقدس یا تطهیر یافته می باشد. زمانی که در رویا خود را با لباس سفید مشاهده میکنید، با بخشی ازافکار و احساسات پالایش یافته ی خود رو به رو هستید. شما در این زمان در حال شناخت ابعادی از شخصیت خود هستید که تقویت آن ها در شما احساس آرامش را ایجاد میکند. شما در این زمان قادر هستید تا گذشته و اشتباهات خود را بخشیده و فراموش کنید.

اگر در رویا افراد دیگر را با لباس سفید مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که این انسان های ناشناس، به ابعادی از شخصیت خوده شما اشاره دارند. از طرفی باید توجه داشته باشید که در رویا، نسبت به شخصیت و نیات آن شخص خاص چه احساسی در شما شکل میگیرد. به این ترتیب، این فرد ممکن است به عنوان یک ایده، هشدار یا یک آموزگار ظاهر شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...