تعبیر خواب نور نقره ای

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نور نقره ای

نور ها با رنگ های مختلف خود می توانند در شرایط و موقعیت های مختلفی در خواب ظاهر شوند. در این حالت توجه کنید که حین مواجهه با نور، چه احساسی درون شما ایجاد می شود و آیا متوجه منشا یا علت نور می شوید یا خیر. در حالت عادی، نور می تواند نماد اطلاعات باشد. این اطلاعات لزوما مثبت یا منفی نیستند اما تحت شرایط مختلف زندگی ممکن است در معرض دریافت اطلاعات خاصی قرار بگیریم. به طور مثال یک بیماری را تجربه می کنیم یا در یک آزمون خاص شکست می خوریم. هر چند در این زمان، تجربه ای ناخوش آیند نصیب ما شده اما این تجربه خود به نوعی حاوی اطلاعات است.

نکته ی دیگری که لازم است بدانید این است که اطلاعات همواره در محیط پیرامون ما وجود دارند. اما دریافت و درک آن ها نیاز به انجام فعالیت ذهنی دارد. به طور مثال، خواب دیدن را در نظر بگیرید. اغلب ما قادر به مشاهده ی خواب هستیم و خواب های بسیار زیادی را ممکن است مشاهده کنیم اما همه ی این خواب ها را تحلیل و بررسی نمی کنیم. ما در حال حاضر قادر نیستیم تمام اطلاعات اطراف خود را بررسی کنیم اما معمولا به بررسی آن دسته از اطلاعاتی می پردازیم که بیشتر توجه ما را به خود جلب می کنند درست مثل یک منشا نور خاص که می تواند توجه ما را به خود جلب کند.

پس تا اینجا متوجه شدیم که نور همانا منبع دریافت اطلاعات می باشد. در ادامه به بررسی مفهوم رنگ نقره ای هنگامی که به صورت یک پرتو نورانی ظاهر می شود می پردازیم. در ابتدا درون خاطرات و ذهن خود به جست و جو بپردازید. ممکن است این رنگ برای شما مفهوم بخصوص و روشنی داشته باشد. ممکن است این رنگ از دیر باز برای شما با افسانه ای خاص یا شخصیت داستانی بخصوصی گره خورد باشد. ممکن است این رنگ برای شما سمبل شخصیت خودتان باشد.

به این ترتیب، خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که شما در حال دریافت اطلاعات از جانب یک ماهیت خاص هستید. به طور مثال در حال درک نوعی احساس عمیق و کمتر شناخته شده از درون خودتان هستید که ریشه در سالیان و دوره های دوری دارد که پشت سر گذاشته اید اما هم اکنون دوباره به آن نقطه بازگشته اید و لازم است درس هایی را بیاموزید که می تواند کمک حال شما برای حل کردن مسائل فعلی زندگی باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...