تعبیر خواب موی سفید

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب موی سفید _ سفید شدن مو _ پیر شدن

دیدن سفید شدن مو ، در دوران جوانی ، غالبا به ناراحتی های روحی شما اشاره دارد . این خواب ها سعی دارند تا با تشریح این افکار ناراحت کننده ، به شما برای ایجاد تسلی و یافتن بهبودی ، کمک کنند .

در زندگی بیداری ، بسیاری ، معتقدیم که فشار روانی و ناراحتی های روحی ، می تواند منجر به سفید شدن زود هنگام و ناگهانی مو ها شود . دیدن این خواب ها ، به نوعی خودخوری که در شخص وجود دارد ، اشاره می کند .

این خواب به شما یادآور می شود که برون گرایی و در میان گذاشتن افکار و احساسات ناخوشایند با دیگران ، می تواند به شما کمک رسان باشد . تخلیه ی روحی می تواند بدون وجود مخاطب نیز صورت بگیرد ، مانند نوشتن ، شعر گفتن ، نقاشی ، ورزش و فعالیت های گوناگونی که روحیه ی شما را تقویت میکند .

روانشناسان عقیده دارند که در قدم اول ، اراده و خواسته ی خود فرد ، برای رفع افسردگی و بیماری ، بسیار اهمیت دارد . این خواب شما را دعوت می کند  تا به ناراحتی های روحی و فکری خود اهمیت دهید . به دنبال راه حل های مناسب باشید و به مطالعه ی جدی بپردازید .

در این زمان بسیار اهمیت دارد که منشا نگرانی ها و ناراحتی های فکری خود را پیدا کنید و آن ها را بزدایید . نگرانی های شما می تواند ، ریشه در گذشته و خاطرات شما داشته باشد .ممکن است این احساس در شما وجود داشته باشد که اتفاقات تلخ گذشته ، روح و جسم شما را دچار پیری زودرس کرده است . ممکن است ترس از تکرار این اتفاقات شما را منزوی و افسرده کرده باشد . روح شما قصد دارد تا با این خواب ، ناراحتی و زجر خود را ابراز کند . شما دعوت شده اید تا راز های جدیدی را درباره ی زندگی پیدا کنید و هرگز تسلیم نشوید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...